Щеплення від COVID-19: чи варто вірити розповідям про безпліддя
2021-08-06 09:01
Ці чутки не нові, але у них і надалі вірять: мовляв, вакцини від коронавірусу можуть призвести до безпліддя у чоловіків і жінок. Наскільки ці побоювання виправдані?
КИЇВ. 8 лютого. УНН. Глава департаменту імунізації Всесвітньої організації охорони здоров’я Кейт О’Брайен заявила, що щеплення проти коронавірусу не може призвести до безпліддя, це “чутки”, передає УНН.
Уряд України планує закупити успішно випробувану та зареєстровану вакцину від COVID-19. Кого з українців планують вакцинувати в першу чергу? І чи є готовність з боку населення до такого щеплення?
Вчені виявили, що вакцина від туберкульозу може допомогти імунній системі боротися з коронавірусом, зараз у Нідерландах та Австралії намагаються підтвердити цей факт.
Для більшості такої потреби немає, втім, це залежить від ситуації.
Американські Центри з контролю і профілактики захворювань (CDC) стверджують, що ризик захворювання COVID-19 після отримання повного курсу щеплень низький і вакциновані можуть повертатися до звичних занять без використання масок чи соціального дистанціювання як всередині приміщень, так і надворі.
У CDC додають, що особам із
Віцепрезидент США Майк Пенс 18 грудня зробив собі щеплення від коронавірусу в прямому ефірі. Пенс пішов на такий крок, щоб підвищити довіру громадськості до безпечності та ефективності препарату, розробленого компаніями Pfizer і
Щеплення також зробили дружині Пенса Карен та головному хірургу Джерому Адамсу. Лікарі рекомендували всім трьом повторно вакцинуватися через три...
Фармаконцерни обіцяють вакцину від COVID-19 протягом наступних місяців. Важливо, утім, знати, як надовго вона захищає? Перші прогнози базуються на тому, як довго тримається імунітет у тих, хто вже перехворів.