Ситник: на підході чергове скасування відповідальності за незаконне збагачення
2020-10-28 21:30
КИЇВ. 28 жовтня. УНН. Голова національного антикорупційного бюро України Артем Ситник вважає, що на підході ще чергове скасування відповідальності за незаконне збагачення. Про це він заявив в інтерв\'ю Hromadske, передає кореспондент УНН.
Представники Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) долучаться до роботи над статею про незаконне збагачення яка має бути прийнята Верховною Радою. Про це повідомив директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник, передає кореспондент
Ситник відзначив, що НАБУ зараз надає свої пропозиції щодо нової редакції цієї статті в Кримінальному...
КИЇВ. 8 жовтня. УНН. Кримінальну відповідальність за незаконне збагачення хочуть знову скасувати. Цього разу через КСУ, куди за підписами окремих депутатів було скероване відповідне подання. Суд розглядає його сьогодні. І в той час, як одні експерти не вірять у можливість задоволення подання, інші попереджають про проблеми, що можуть спіткати Україну у разі його задоволення, передає УНН.
Президент Володимир Зеленський підписав законопроект №1031 про кримінальну відповідальність за незаконне збагачення, за який раніше проголосували 259 депутатів Верховної Ради.
Європейський союз наполягає на необхідності відновлення в Україні кримінальної відповідальності за незаконне збагачення. Як передає РБК-Україна, про це йдеться у спільному комюніке учасників саміту, оприлюдненому на сайті Міністерства закордонних справ.
Зокрема, сторони домовилися про важливість прискорення зусиль у боротьбі з корупцією, у тому числі упродовж поточного виборчого року...
Чиновникам не варто розраховувати на те, що внаслідок рішення Конституційного суду України вони зможуть уникнути відповідальності за незаконне збагачення.
Президент Петро Порошенко в інтерв’ю українським телеканалам наголосив, що він ініціював законопроект про незаконне збагачення з урахуванням рішення Конституційного суду щодо презумпції невинуватості, і ніхто не уникне...
Ухвалення закону про незаконне збагачення – борг парламенту перед українським суспільством та міжнародними партнерами. Ще нинішнє скликання ВР має піднятись вище, за свої політичні інтереси і ухвалити цей документ.
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо конфіскації незаконних активів осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і покарання за набуття таких активів» № 263-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 31 жовтня 2019 року.
Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) розслідують 70 справ про незаконне збагачення. Про це сьогодні під час круглого столу \"Криміналізація незаконного збагачення - виклики та перспективи\" повідомив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, передає кореспондент РБК-Україна.
\"Фактично ці справи у судах не розглядаються, зокрема, і справи щодо...
Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що по статті 368-2 Кримінального кодексу про незаконне збагачення, яку скасував Конституційний суд, не було жодного рішення. Про це повідомляє
За словами Луценка, треба внести новий
\"Наш антикорупційний комітет підготував законопроект, який не можна застосувати на...
КИЇВ. 25 квітня. УНН. Лідер президентських перегонів Володимир Зеленський заявив, що його командою розроблено законопроект, який відновить відповідальність за незаконне збагачення. Про це йшлося під зустрічі з міністром закордонних справ Литви Лінасом Лінкявічусом, передає УНН із посиланням на прес-службу Зеленського.
Депутати фракції \"Голос\" у Верховній Раді зареєстрували альтернативний законопроект про відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, що передбачає кримінальну відповідальність за набуття чиновниками активів, вартість яких більше ніж на 3 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян перевищує його законні доходи.
Скасована Конституційним судом стаття 368-2 була важливим елементом реформи, яку влада України проводила під пильною увагою Заходу. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна \"Іменем Конституції: як і чому скасовують кримінальну статтю про незаконне збагачення
Як зазначається в матеріалі, скасування статті викличе зовнішньополітичні ризики, які в першу чергу стосуються безвізового...
Національне антикорупційне бюро України вважає, що позбавлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення, яке є наслідком рішення Конституційного суду, відкриває посадовцям можливості для зловживань.
КИЇВ. 3 травня. УНН. Радник новообраного Президента України, фахівець із боротьби з корупцією з команди нового Глави держави Руслан Рябошапка заявив журналістам у Брюсселі, що відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення буде відновлена, передає кореспондент УНН.
Відновлення кримінальної відповідальності за незаконне збагачення є однією з умов продовження співпраці України з Міжнародним валютним фондом (МВФ), повідомив радник Володимира Зеленського та екс-міністр фінансів Олександр Данилюк.
Зроблено величезний крок назад в антикорупційній реформі через скасування статті, яка передбачала відповідальність за незаконне збагачення. Можливо, це пов’язано з тим, що найближчим часом запрацює Вищий антикорупційний суд і цілий ряд справ щодо топ-чиновників, які вже розслідувано, були б передані до...
Є близько 20 рішень Європейського суду з прав людини, коли рішення суду по статті за незаконне збагачення визнавалися законними. Крім того, є аналіз Європейської комісії, який говорить, що ця стаття є конституційною. Конституційний суд, очевидно, ухвалив злочинне рішення.