Ріо-2016. Результати четвертого дня Олімпіади для українських спортсменів

2016-08-08 19:00
Олімпіада в Ріо продовжується.У четвертий день змагань Україна нарешті завоювала медаль. Срібну нагороду в актив нашої команди заніс 23-річний українець Сергій Куліш. Наш спортсмен прекрасно виступив у стрільби з пневматичної гвинтівки на дистанції в 10 метрів. Лідер збірної України з фехтування на шаблях Ольга Харлан пробилася в чвертьфінал олімпійського турніру. У своєму першому поєдинку українка перемогла мексиканку Урусулу Гонсалес - 15:8, а в 1/8 фіналу здолала свою співвітчизницю Аліну Комащук - 15:8. Наступна суперниця Харлан Лорета Гулоттой з Італії.Відзначимо, що, на жаль, не зуміла подолати перший раунд шаблістка Олена Кравацька, яка поступилася американці Ібтіхадж Мухаммад - 13:15.На жаль, представниця настільного тенісу Тетяна Біленко програла на стадії 1/16 фіналу. Її суперницею була Лі Хо Чинь з Гонконгу, 24-а ракетка світу. Загальний рахунок - 4:1 на користь азіатки.