Президент України Володимир Зеленський розповів, як Україна планує забезпечити повернення громадян, які були змушені виїхати з країни через російське вторгнення.
КИЇВ. 15 грудня. УНН. Згідно з результатами опитування, представленого в четвер у Берліні, більш ніж кожен третій біженець з України хотів би залишитися в Німеччині назавжди чи принаймні на кілька років, передає УНН з посиланням на dpa.
Потік біженців і мігрантів в Європу знизився в першій половині 2017 року, проте багато з них все ще зазнають насильства і гинуть в спробах перетнути Середземне море, йдеться в новій доповіді, опублікованій Управлінням верховного комісара ООН у справах...
В ООН закликали все громадянське суспільство захищати і підтримати жертв рабства, а також посилювати колективний внесок у боротьбу з цими \"огидними практиками\".
КИЇВ. 21 вересня. УНН. Більшість українців після початку повномасштабного вторгнення обрали тимчасовий прихисток в сусідній Польщі. Згідно з опитуваннями, приблизно 60% українських громадян планують повернутися до України після закінчення війни, а 22% наразі не можуть дати відповідь. Такі дані звіту Центру аналізів і досліджень польських метрополій, передає In Poland, інформує УНН.
Тікаючи від обстрілів російської армії-агресора, з України виїхали мільйони людей, переважно жінки з дітьми та люди похилого віку. Їм вдалося докорінно змінити уяву європейців про те, якими можуть бути біженці.
Біженцями або особами, які потребують додаткового захисту, визнано 106 громадян Афганістану, 24 громадян Білорусі, 68 громадян Росії, 58 громадян Сирії.