Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявляє, що з 2021 року в Україні планується паралельний запуск двох накопичувальних пенсійних систем: для всіх потенційних пенсіонерів і громадян, що мають право на пільгову пенсію.
У Міністерстві соціальної політики запропонували відтермінувати запровадження другого накопичувального рівня пенсійної системи на один рік – до 1 січня 2020 року.
Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді запровадити накопичувальну професійну пенсійну систему (НППС) для окремих категорій працівників віком до 35 років, які мають право на пільгове пенсійне забезпечення.
Законопроект про накопичувальну систему загальнообов\'язкового державного пенсійного страхування, який пройшов профільний комітет Верховної Ради, необхідно прийняти в цілому до середини липня, повідомив віце-прем\'єр-міністр України Павло...
Міністерство соціальної політики розробило законопроект про впровадження накопичувальної професійної пенсійної системи (НППС) для окремих категорій працівників віком до 35 років, які мають право на пільгове пенсійне забезпечення, й оцінює обсяг накопичень за нею у 15,6 млрд грн у перші п\'ять років від більше ніж 135 тис. осіб.
Уряд України внесе до Верховної Ради законопроект про запровадження накопичувальної професійної пенсійної системи (НППС) для зайнятих на шкідливих виробництвах працівників віком до 35 років, які мають право на пільгову пенсію, за рахунок підвищення ставки єдиного соцвнеску для таких роботодавців на 7% або 15%.
Міністр соціальної політики Марина Лазебна розраховує на прийняття законопроекту про накопичувальну пенсійну систему в 2021 році і на запуск системи з 1 січня 2023 року.
Міністр соціальної політики Марина Лазебна закликає Верховну Раду розглянути до кінця року в першому читанні законопроект №2683 про запровадження загальнообов\'язкового накопичувального пенсійного забезпечення, щоб запустити накопичувальну систему з 2022 року.