Міністр соціальної політики Марина Лазебна заявляє, що з 2021 року в Україні планується паралельний запуск двох накопичувальних пенсійних систем: для всіх потенційних пенсіонерів і громадян, що мають право на пільгову пенсію.
КИЇВ. 12 червня. УНН. У Мінсоцполітики працюють над новими параметрами пенсійної системи, зокрема, планують визначити дату індексації, встановити мінімальну суму підвищення пенсії під час індексації. Про це заявила в ефірі телеканалу 112 міністр соціальної політики Марина Лазебна, передає кореспондент УНН.
За європейською методикою, в Україні мало би бути вісім мільйонів пенсіонерів, але насправді є 12 мільйонів через те, що в країні багато «молодих» пенсіонерів.
У Міністерстві соціальної політики запропонували відтермінувати запровадження другого накопичувального рівня пенсійної системи на один рік – до 1 січня 2020 року.
Щоб унеможливити випадки шахрайства при підписанні декларації між пацієнтом і лікарем над нашою системою e-Health треба ще багато працювати. Бо зараз вона швидше нагадує перепис населення чи бухгалтерську систему.
У світі спорту дуже багато чемпіонатів і спортивних трансляцій, які ніколи офіційно не потраплять на екрани українських телеглядачів.Про це розповів медіа-експерт Олександр Глущенко.Актуально:Чому безкоштовного футболу більше не буде та куди зникнуть...
Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді запровадити накопичувальну професійну пенсійну систему (НППС) для окремих категорій працівників віком до 35 років, які мають право на пільгове пенсійне забезпечення.
Законопроект про накопичувальну систему загальнообов\'язкового державного пенсійного страхування, який пройшов профільний комітет Верховної Ради, необхідно прийняти в цілому до середини липня, повідомив віце-прем\'єр-міністр України Павло...
Міністерство соціальної політики розробило законопроект про впровадження накопичувальної професійної пенсійної системи (НППС) для окремих категорій працівників віком до 35 років, які мають право на пільгове пенсійне забезпечення, й оцінює обсяг накопичень за нею у 15,6 млрд грн у перші п\'ять років від більше ніж 135 тис. осіб.
Ситуація з подорожчанням газу була очікуваною, але побутові споживачі в Україні виявилися до цього не готовими, оскільки в країні немає публічної системи моніторингу ситуації на ринку газу та інформаційної допомоги для споживачів.
Проведення перепису населення в Україні дасть можливість скласти соціально-демографічний портрет нації та встановити статево-вікову структуру населення.
КИЇВ. 27 вересня. УНН. У Світовому банку вважають, що ще надто рано робити оцінки щодо ефективності впровадження пенсійної реформи в Україні. Про це повідомила на прес-конференції директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен, передає кореспондент...