Міністр юстиції Польщі Збігнев Зьобро ініціював процес виходу країни зі Стамбульської конвенції про запобігання насильству проти жінок. У Раді Європи вважають це кроком назад у захисті жінок від насильства.
Організація Об\'єднаних Націй закликала Україну прискорити ратифікацію конвенції Ради Європи \"Про запобігання і протидію насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами\" (Стамбульська конвенція), дослухаючись до голосів 25 тис. підписантів відповідної петиції до президента України, повідомляє представництво ООН в Україні.
КИЇВ. 27 травня. УНН. Організація Об’єднаних Націй закликає Україну прискорити ратифікацію конвенції Ради Європи “Про запобігання та протидію насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами” (Стамбульська конвенція). Відповідна заява оприлюднена представництвом ООН в Україні, передає УНН.
КИЇВ. 5 червня. УНН. Президент України внесе в порядку законодавчої ініціативи на розгляд Верховної Ради України проект закону про ратифікацію Стамбульської конвенції після подання Міністерством закордонних справ відповідних пропозицій. Про це йдеться у відповіді Президента Володимира Зеленського на електронну петицію № 22/087528-еп із закликом ратифікувати Стамбульську конвенцію, передає УНН.
КИЇВ. 26 січня. УНН. Уряд України буде працювати задля практичного дотримання в країні норм Стамбульської конвенції проти насильства щодо жіноцтва і в родині, заявив віцепрем’єр-міністр із питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба інтерв’ю для Радіо Свобода, передає УНН.
Рада Європи занепокоєна можливим прийняттям Верховною Радою законопроекту про внесення змін до деяких законів України щодо діяльності органів суддівського управління (№1008), що передбачає, зокрема, скорочення кількості суддів Верховного Суду та зміни в діяльність Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС), Вищої ради правосуддя (ВСП).
Віце-прем\'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявляє, що Кабінет Міністрів України готовий внести на розгляд Верховної Ради законопроект про ратифікацію Стамбульської конвенції.
Віце-прем\'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба сподівається, що Україна ратифікує Стамбульську конвенцію про запобігання домашньому насильству, але поки що не знає коли, і наголошує на відсутності в українському суспільстві консенсусу з цього питання.
КИЇВ. 23 липня. УНН. Найближчим часом Кабінет міністрів буде готовий внести законопроект про ратифікацію Стамбульської конвенції на розгляд Верховної Ради. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку в Facebook Офісу віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції.
Верховна Рада України не підтримала президентський проект закону про ратифікацію Конвенції Ради Європи про комплексний підхід до питань безпеки, охорони та обслуговування під час футбольних матчів та інших спортивних заходів...
Президент України Володимир Зеленський внесе на розгляд Верховної Ради України законопроект про ратифікацію Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами після надання Міністерством закордонних справ України в установленому порядку відповідних пропозицій.
Представники Ради Європи висловили готовність до співпраці з українськими правоохоронцями у сфері реалізації положень Будапештської конвенції, що забезпечують підвищення рівня протидії та розслідування кіберзлочинів.
Верховна Рада ратифікувала протокол зі змінами до конвенції з Австрією про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи та майно.
КИЇВ. 19 червня. УНН. У Польщі стартує проект \"EdWork\", що допоможе студентам з України, Білорусі, Молдови та Росії знайти легальну роботу у країні. Проект передбачає пошук тимчасового заробітку, а також постійної праці як для іноземних студентів, котрі навчаються в Польщі, так і для студентів іноземних закладів вищої освіти. Про це повідомляє УНН з посиланням на \"Польське...
КИЇВ. 1 березня. УНН. Лондон має намір відмовитися від дотримання європейських законів про захист прав людини починаючи з наступного року, коли між Великою Британією і ЄС перестане діяти перехідний період після Brexit. Про це пише в неділю газета The Telegraph, пише УНН.