Посли ЄС погодили висновки щодо “Східного партнерства” та визнають європейські прагнення України — ЗМІ
2020-05-06 08:01
КИЇВ. 6 травня. УНН. Посли Європейського союзу погодили висновки щодо “Східного партнерства”, в яких визнають “європейські прагнення” України, Грузії і Молдови. Про це повідомляє видання “Радіо Свобода”, передає УНН.
Представник України при Європейському Союзі, посол Микола Точицький переконаний, що висновки Ради ЄС, якими визначається майбутнє політики Східного партнерства на період після 2020, консолідують європейські устремління України і подальшу інтеграцію з ЄС.
Рада Європейського союзу затвердила висновки про політику Східного партнерства після 2020 року, в яких підтвердила її стратегічне значення. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням сайт Ради
У висновках відзначаються \"значні досягнення Східного партнерства\", а також Рада ЄС підтверджує свій \"підхід, заснований на стимулюванні і умовах, як засіб заохочення країн Східного партнерства до...
КИЇВ. 26 липня. УНН. Інституції Європейського Союзу розпочинають широкі та інклюзивні структуровані консультації щодо майбутнього стратегічного напряму Східного партнерства. Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні, передає УНН.
КИЇВ. 21 квітня. УНН. Держави ЄС поки не досягли повної згоди щодо прагнень до членства Східного партнерства (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна) і стурбовані наслідками вже здійсненої лібералізації віз. Про це пише брюссельський кореспондент \"Радіо Свобода\" Рікард Йозвяк в своїй статті, посилаючись на отримані ним документи, передає УНН.
Рішення Ради ЄС включає в себе такі ключові сигнали для Києва, як підтримка європейського вибору, територіальної цілісності і подальшу інтеграцію, зазначив представник України при ЄС Микола Точицький.
Рада ЄС затвердила висновки про політику Східного партнерства на період після 2020 року, підтвердивши її \"стратегічне значення і відданість створенню спільної зони загальної демократії, процвітання і стабільності\".
КИЇВ. 15 лютого. УНН. Міністри закордонних справ України, Грузії та Молдови спільно звернулися до ЄC щодо важливості амбітної підтримки регіону “Східного партнерства”, передає УНН з посиланням на пресслужбу Міністерства закордонних справ України.
У рішенні саміту Північноатлантичного альянсу буде визнаний так званий «статус аспіранта», тобто той факт, що Україна прагне до повноцінного членства в НАТО.
КИЇВ. 12 травня. УНН. Україна з інтересом взяла до уваги висновки Ради ЄС щодо \"Східного партнерства\", ухвалені 11 травня, і підтримує підхід щодо подальшої розбудови цієї програми сусідства. Про це УНН повідомили у пресслужбі Міністерства закордонних справ України.
Запланований на 18 червня саміт \"Східного партнерства\" в класичному варіанті, ймовірно, не відбудеться, замість нього планується проведення відеоконференції. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter брюссельського кореспондента \"Радіо Свобода\" Рікарда
За інформацією журналіста, Європейський союз замість повноцінного саміту готує проведення спеціальної...
Посли країн-учасниць Європейського союзу погодили введення нових санкцій проти Росії та Китаю. Новий пакет санкцій буде введено у зв'язку з причетністю до
Про це у Twitter повідомив брюссельський кореспондент \"Радіо Свобода\" Рікард
За його словами, погоджено заходи щодо замороження активів, пов'язаних з російською військовою розвідкою ГРУ, а також розвідувальними...