Глави МЗС України, Грузії та Молдови звернулися до ЄС щодо важливості підтримки "Східного партнерства"
2020-02-15 18:01
КИЇВ. 15 лютого. УНН. Міністри закордонних справ України, Грузії та Молдови спільно звернулися до ЄC щодо важливості амбітної підтримки регіону “Східного партнерства”, передає УНН з посиланням на пресслужбу Міністерства закордонних справ України.
КИЇВ. 12 травня. УНН. Україна з інтересом взяла до уваги висновки Ради ЄС щодо \"Східного партнерства\", ухвалені 11 травня, і підтримує підхід щодо подальшої розбудови цієї програми сусідства. Про це УНН повідомили у пресслужбі Міністерства закордонних справ України.
Міністри закордонних справ країн ЄС і держав програми \"Східне партнерство\" - Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови та України - зустрінуться в понеділок у Люксембурзі.
Рада Європейського союзу затвердила висновки про політику Східного партнерства після 2020 року, в яких підтвердила її стратегічне значення. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням сайт Ради
У висновках відзначаються \"значні досягнення Східного партнерства\", а також Рада ЄС підтверджує свій \"підхід, заснований на стимулюванні і умовах, як засіб заохочення країн Східного партнерства до...
КИЇВ. 26 липня. УНН. Інституції Європейського Союзу розпочинають широкі та інклюзивні структуровані консультації щодо майбутнього стратегічного напряму Східного партнерства. Про це повідомляє прес-служба Представництва ЄС в Україні, передає УНН.
Рішення Ради ЄС включає в себе такі ключові сигнали для Києва, як підтримка європейського вибору, територіальної цілісності і подальшу інтеграцію, зазначив представник України при ЄС Микола Точицький.
КИЇВ. 25 травня. УНН. Відеоконференція міністрів закордонних справ Європейського союзу з колегами зі \"Східного партнерства\" - Азербайджану, Вірменії, Білорусії, Грузії, Молдови та України - очікується наступного тижня. Про це пише брюссельський кореспондент \"Радіо Свобода\" Рікард Йозвяк у себе в Twitter, передає УНН.
КИЇВ. 6 травня. УНН. Посли Європейського союзу погодили висновки щодо “Східного партнерства”, в яких визнають “європейські прагнення” України, Грузії і Молдови. Про це повідомляє видання “Радіо Свобода”, передає УНН.
ЄС має визнати європейські амбіції країн-лідерів Східного партнерства, озвучивши реалістичний термін, коли ці країни можуть отримати членство у Євросоюзі.
КИЇВ. 11 червня. УНН. Почалося засідання міністрів закордонних справ країн ЄС і \"Східного партнерства\" в режимі відеоконференції. Про це на своїй сторінці в Twitter написав представник Єврокомісії Пітер Стано, передає УНН.
Запланований на 18 червня саміт \"Східного партнерства\" в класичному варіанті, ймовірно, не відбудеться, замість нього планується проведення відеоконференції. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Twitter брюссельського кореспондента \"Радіо Свобода\" Рікарда
За інформацією журналіста, Європейський союз замість повноцінного саміту готує проведення спеціальної...
КИЇВ. 7 листопада. УНН. Стратегічна мета України - членство в Євросоюзі, а ініціатива \"Східного партнерства\" наближує її до цієї мети. Про це йдеться в повідомленні, оприлюдненому пресслужбою Міністерства закордонних справ України у Telegram-каналі МЗС, передає УНН.
Європейська зовнішньополітична служба (ЄЗС) поширила у вівторок російською мовою анонс про проведення 15 жовтня в Люксембурзі зустрічі міністрів закордонних справ держав програми ЄС \"Східне партнерство\".
КИЇВ. 21 квітня. УНН. Майбутнє Східного партнерства має бути амбітним і сприяти інтеграції України до внутрішнього ринку ЄС. На цьому наголосив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час відеоконференції у форматі “Групи друзів України в ЄС”, передає УНН із посиланням на пресслужбу МЗС.