КИЇВ. 7 лютого. УНН. В Одеській області учасники організованої групи впродовж двох років привласнювали бюджетні кошти шляхом оформлення різних видів соціальних виплат і допомог на неіснуючих дітей. Про це УНН повідомили у пресслужбі Офісу Генпрокурора.
КИЇВ. 19 грудня. УНН. Прокуратура направила до суду обвинувальний акт відносно начальника одного з відділень \"Укрпошти\", якого підозрюють у привласненні понад 90 тисяч гривень пенсій. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.
Прокуратура направила до суду обвинувальний акт відносно начальника одного з відділень \"Укрпошти\", якого підозрюють у привласненні понад 90 тисяч гривень пенсій.
КИЇВ. 14 червня. УНН. У Київській області двох директорів товариств підозрюють у привласненні понад 14 млн доларів США, належних ПАТ \"Укртрансгаз\". Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-служби прокуратури Київської області.
КИЇВ. 25 січня. УНН. Київські слідчі підозрюють головного бухгалтера столичного вишу у привласненні майже 3 мільйонів гривень, які студенти платили за навчання. Про це повідомляє УНН із посиланням на відділ комунікації поліції Києва.
КИЇВ. 13 вересня. УНН. Екскерівнику столичного Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку оголошено про підозру у незаконному привласненні 1 млн грн коштів мешканців будинку. Про це передає УНН із посиланням на пресслужбу прокуратури міста Києва.
КИЇВ. 9 липня. УНН. Екс-керівники Центру управління промисловістю “Укрзалізниці” підозрюються у привласненні 7 млн грн, пише УНН з посиланям на повідомлення прес-служби акціонерного товариства.
КИЇВ. 5 вересня. УНН. Групі посадовців ДФС Тернопільщини, серед яких керівник управління, начальники та заступники відділів, повідомлено про підозру у розтраті 60 тонн фальсифікованого алкоголю. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу Національної поліції України.
КИЇВ. 25 січня. УНН. На Львівщині двом посадовцям повідомлено про підозру у вирубці та передачі деревини на суму понад 2,5 млн гривень. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу поліції Львівської області.
КИЇВ. 20 грудня. УНН. На Київщині Служба безпеки України викрила посадових осіб Обухівської міської ради на незаконному відчуженні земельної ділянки, що належить до комунальної власності. За оцінками експертів оборудка завдала державі понад 4 мільйони гривень збитків. Про це УНН повідомили у пресцентрі СБУ.
У Дніпропетровській області заступнику голови однієї з райдержадміністрацій і його спільникам повідомили про підозру. Фігурантів підозрюють у завданні державі збитків на 4,3 мільйона гривень.
Підозрюваний під час виконання обов\'язків голови РДА спочатку впливав на членів тендерного комітету. Потім він погодив документацію врозріз із законом. Його спільник скористався печаткою субпідрядника.
Київською місцевою прокуратурою №6 завершено досудове розслідування стосовно директора приватного підприємства та службової особи комунального підприємства, злочинна діяльність яких завдала державі збитків на суму майже 44 млн гривень.
КИЇВ. 3 вересня. УНН. На Донеччині повідомили про підозру двом директорам підприємства, які підозрюються у привласненні понад 9,4 млн грн під час ремонту доріг. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу прокуратури Донецької області.
Співробітники Служби безпеки України підозрюють керівника державного підприємства \"Волинський військовий лісгосп\" у привласненні державних коштів в особливо великих розмірах на оборудках із лісом.