КИЇВ. 27 червня. УНН. Оксфордський університет та AstraZeneca починають тестування вакцини проти “бета”-штаму коронавірусу. Про це пише УНН з посиланням на Le Figaro.
У Великобританії деякі пацієнти попри щеплення померли з дельта-варіантом коронавірусу. Вакцини від COVID-19 безсилі проти мутацій? Факти, проте, свідчать про ефективність вакцинації.
Центр контроля и профилактики заболеваний США исследовал падение эффективности вакцин от коронавируса после распространения штамма "Дельта". В исследовании приняли участие более 4 тысяч медиков и работников служб экстренного реагирования в 6 штатах.
КИЇВ. 8 липня. УНН. Індійські медики на прикладі однієї лікарні простежили, наскільки добре вакцина Covishield захищає людей від дельта-варіанту коронавірусу нового типу. Виявилося, що дві дози щеплення не змогли захистити від інфекції лише 18% пацієнтів. Більшість з них перенесло хворобу легко. Опис дослідження вчені опублікували на medRxiv, пише УНН.
КИЇВ. 20 січня. УНН. Вакцина від COVID-19, розроблена Pfizer і BioNTech, ймовірно, захистить від більш заразного варіанту коронавірусу, виявленого у Великій Британії, який поширився по всьому світу, згідно з результатами лабораторних досліджень, про що компанії повідомили в середу, 20 січня, передає УНН.
Компанія AstraZeneca заявила, що її вакцина від коронавірусу, розроблена спільно з Оксфордським університетом, забезпечує лише обмежений захист від захворювань, викликаних південноафриканським варіантом COVID-19, що протікають у легкій формі. Як повідомила Financial Times, це показали дослідження, проведені південноафриканськими і британськими вченими.
КИЇВ. 7 лютого. УНН. Розроблена британською фармакологічною компанією AstraZeneca спільно з Оксфордським університетом вакцина від COVID-19 набагато менш ефективна проти нового штаму коронавірусу, виявленого в Південній Африці. Про це повідомляє Financial Times з посиланням на власне дослідження, передає УНН.
Американська компанія Johnson & Johnson оголосила, що її однокомпонентна вакцина проти коронавірусу COVID-19 ефективна проти штаму "дельта" індійського походження, який активно поширюється у світі.
КИЇВ. 23 травня. УНН. Подвійна доза вакцин проти COVID-19 майже така ж ефективна проти “індійського” штаму коронавірусу, як і проти домінуючого штаму Великої Британії. Про це пише УНН з посиланням на Reuters.
Дослідження, проведені експертами Служби громадської охорони здоров'я Англії, свідчать, що американська вакцина Pfizer і британська AstraZeneca досить ефективні проти індійського штаму COVID-19.