Понікаровський: Ми реалізували практично всі свої моменти

2012-11-13 16:00
Нападник збірної України і \"Донбасу\" Олексій Понікаровський прокоментував перемогу над збірною Польщі з рахунком 5:1, яка дозволила його команді вийти в кваліфікаційний турнір до Олімпіади в Сочі.\"З першого періоду у нас не пішло - було багато вилучень, і фактично весь період програли в меншості. Але за такої підтримки вболівальників ми просто не могли поступитися. У підсумку відіграли одну шайбу ще в першому періоді, а після перерви забили ранній гол. З цього моменту почали діяти більш щільно в обороні і активно в нападі - заробляти видалення і вдало розігрувати більшість.У таких іграх завжди на перший план виходить реалізація більшості. Радий, що у нас все виходило і ми реалізували практично всі свої моменти. Могли навіть забити більше\", - сказав форвард.Понікаровський також не виключив, що допоможе своїй команді ще і в кваліфікаційному турнірі: \"Поки намагаюся не загадувати так далеко - подивимося, як воно складеться. Природно, якщо буде локаут, то у нас є шанс зіграти ще раз за збірну. Поки беремо день за днем, а там буде видно\", - додав хокеїст.