Парламент прийняв усі закони, необхідні для боротьби з корупцією – В.Гройсман
2015-11-03 00:31
КИЇВ. 3 листопада. УНН. Парламентом України було прийнято усі необхідні закони для для формування системи боротьби з корупцією. Про це в ефірі “Свободи слова” повідомив Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман, передає УНН.
КИЇВ. 30 червня. УНН. Превенція корупції, як і те, щоб за корупційні дії було покарання, є необхідними елементами антикорупційної політики в Україні. Про це заявила керівник Антикорупційної ініціативи ЄС Ека Ткешелашвілі в суботу в Києві, передає кореспондент...
КИЇВ. 21 червня. УНН. Для того, щоб в Україні запустити ефективну боротьбу з контрабандою, необхідно на законодавчому рівні відновити кримінальну відповідальність за контрабанду підакцизних товарів, узаконити роботу поліцейських на території митного поста, відновити вертикаль митної служби та змінити одіозних керівників митниць. Про це під час селекторної наради з питань ситуації на кордоні і...
КИЇВ. 16 грудня. УНН. Антикорупційний суд має бути створений до лютого. Та рівень боротьби з корупцією в Україні незадовільний. Про це заявив Президент України Петро Порошенко під час прес-конференції у Києві, передає кореспондент...
Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради проект закону про внесення змін до законодавства щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції.
Рішення Конституційного Суду, який позбавив Національне антикорупційне бюро України права через суд анулювати незаконні угоди, захищає організаторів корупційних схем.
Європейський парламент закликає владу України якнайшвидше відновити повноцінно наявні інституції для боротьби з корупцією, забезпечивши при цьому їхню незалежність.
Європейський союз розраховує на запуск антикорупційного суду в Україні до кінця року і звертає увагу на важливість авторитету керівництва Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Про це йдеться в заяві прес-секретаря верховного представника у закордонних справах і політиці безпеки ЄС Федеріки Могеріні Майї...
Кабінет міністрів ухвалив усі необхідні рішення для запобігання зростанню цін на електроенергію з 1 липня, коли має розпочати свою роботу ринок електроенергії.
Антикорупційна стратегія на 2020-2024 роки скоротить збитки від корупції, які зменшаться на 200 мільярдів гривень на рік, а перші результати програми повинні бути відчутні вже через рік-два.