Параолімпіада-2016. Медальний доробок України 8 вересня

2016-09-09 09:30
Збірна України вже стартувала на Параолімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро.Наша команда вже почала здобувати медалі різного гатунку.Бронзову медаль виборов Олег Данилюк у штовханні ядра, показавши найкращий свій результат у сезоні 15,97 м.***У стрибках в довжину показав третій результат Руслан Катишев - 6,20***Також нагороди наші спортсмени здобули і в дзюдо.Українка Юлія Галінська здобула бронзову медаль, перемігши у втішному фіналі представницю із Японії з рахунком 1:0.***Ще одну бронзову медаль нам приніс дзюдоїст Давід Хорава.У ваговій категорії до 66 кг українець у втішному фіналі переміг представника Південної Кореї Парка Юнгсука.***Вже 5-ту \"бронзу\" за перший день нашій команді принесла Оксана Хруль в плаванні.На дистанції 100 метрів на спині українка фінішувала 3-ю з результатом 1:26.82.***В плаванні бронзову медаль здобули і чоловіки.Ярослав Семененко на дистанції 100 метрів на спині посів третє місце, показавши результат 1:15.41.***Перше \"срібло\" для України здобув плавець Денис Дубров.На 100-метрівці на спині українець фінішував другим, показавши час 1.05.10.***Перше золото Україні приніс Євген Богодайко у плаванні на 100 м.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Паралімпіада-2016. Таблиця медалей.