ТАС24 Бізнес оновив свій найпопулярніший кредит - Кредит на Розвиток Бізнесу. Відтепер у малого та середнього бізнесу з’явилась можливість отримувати заставні кредити.
КИЇВ. 5 березня. УНН. Президент України Володимир Зеленський розглядає питання щодо впровадження інвестиційної няні для малого та середнього бізнесу на рівні областей. Про це він заявив під час зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу Полтавської області, передає кореспондент УНН.
Онлайн банк для підприємців ТАС24 Бізнес підвищив річну ставку по депозиту «Строкивий» до 17,5% і запропонував клієнтам нові вигідні умови розміщення коштів.
З грудня 2019 року ТАС24 Бізнес, перший онлайн-банк для МСБ, зменшує вартість кредитів для малого та середнього бізнесу. Знижена вартість як беззаставних, так і заставних кредитів у найпопулярнішому продукті - Кредиті на Розвиток Бізнесу.
\"Чотири з п\'яти\" - таку оцінку кредитуванню українського малого та середнього бізнесу (МСБ) дав голова Представництва ЄС в Україні Х\'юг Мінгареллі. Він також підкреслив: потенціал для розвитку – величезний.
Кабінет Міністрів підтримав пропозиції Міністерства розвитку економіки торгівлі та сільського господарства розширити перелік дозволених під час карантину видів господарської діяльності та дозволити роботу торгового та побутового обслуговування громадян.
Гранти від ЄБРР та ЄС для малого та середнього бізнесу презентували на інвестиційному форумі \"RE:think. Invest in Ukraine\" у Маріуполі. Українські підприємці можуть отримати грант для розвитку свого бізнесу в межах дії ініціативи EU4Business від Європейського Союзу, яку в Україні частково імплементує Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), розповів під час форуму представник ЄБРР...
Одним із ключових векторів програми Національної економічної стратегії до 2030 року є підтримка малого та середнього бізнесу, зокрема, розширення доступу до фінансування та спрощення регуляторного середовища.
Головними перешкодами для зростання малого та середнього бізнесу підприємці називають зарегульованість, місцеву корупцію, недостатній попит на продукцію, брак фінансових ресурсів та високе податкове навантаження.