У Хартумі (Судан)11 квітня пройшла зустріч командування армії країни, на якій військові вирішили усунути президента Омара аль-Башира та його оточення. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на джерела телеканалів Al-Hadath, Al-Mayadeen.
Повідомляється, що група військовослужбовців увійшла в будівлю держтелерадіокомпанії у другому за величиною місті Судану Омдурмане...
КИЇВ. 11 квітня. УНН. Армія Судану оголосила про важливе заяві, з яким вона виступить найближчим часом. З Хартума надходить інформація про військовий переворот. Про це повідомив у четвер телеканал Al-Hadath, передає УНН.
Лідери протестувальників у Судані говорять, що вони продовжуватимуть вуличні акції, поки не будуть задоволені всі їхні вимоги, зокрема, створення в державі цивільного уряду.
КИЇВ. 5 липня. УНН. Перехідна рада, про створення якої домовилися суданські військові і опозиція, очолить країну на період трьох років і трьох місяців. Про це повідомив в п’ятницю телеканал Al Hadath, передає УНН.
У політичну кризу в Зімбабве, де вже 37 років править беззмінний лідер Роберт Мугабе, втрутилася армія, повідомляє Associated Press. На вулицях столиці країни Хараре з\'явилися танки.
КИЇВ. 15 квітня. УНН. Міністр оборони Судану Авад бен Ауф був відправлений у відставку рішенням перехідної Військової ради Судану. Про це оголосив у неділю на прес-конференції в Хартумі офіційний представник ради Шамс ад-Дін Кубаш Ібрагім, передає УНН з посиланням на Al Hadath.
Армія Таїланду здійснила переворот в країні. Про прихід військових до влади в ефірі національного телебачення повідомив глава Збройних сил генерал Прают Чан
Як повідомляє працює в країнах АСЕАН видання ANN, прозвучало в заяві йдеться про намір армії відновити порядок в країні і провести необхідні політичні реформи. Займатися ними буде \"Національний миротворчий...
КИЇВ. 14 квітня. УНН. Суданська військові, які захопили владу в країні після відсторонення президента Омара аль-Башира, заявили, що не мають наміру найближчим часом застосовувати силу проти учасників акцій протесту в столиці, повідомляє агентство Reuters, інформує УНН.
Американські конгресмени звернулися до Держдепу з проханням чинити тиск на Київ і Варшаву за перекручування фактів Голокосту та вшанування нацистських колабораціоністів.