О.Данилюк: боротьба з корупцією в Україні є пріоритетом
2016-05-13 16:33
КИЇВ. 13 травня. УНН. Для боротьби з корупцією потрібно зменшити вплив держави на приватний сектор, зокрема, за допомогою зменшення кількості перевірок. Про це міністр фінансів України Олександр Данилюк сказав в інтерв\'ю CNN, передає УНН.
КИЇВ. 13 грудня. УНН. Всупереч скептичним настроям, футбол в Україні змінюється. Підтвердження тому - боротьба з \"договірними\" матчами, яка вже дала свої плоди. Про це заявив очільник комітету Федерації футболу України з етики та чесної гри Франческо Баранка, передає УНН з посиланням на спортивне видання...
КИЇВ. 9 липня. УНН. Ефективність української антикорупційної системи відіграватиме свою роль у наданні макроекономічної допомоги від ЄС Україні. Про це сказав голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер під час спільної заяви після саміту Україна-ЄС, передає кореспондент...
За даними ЗМІ, Конституційний суд визнав неконституційною статтю 368-2 Кримінального кодексу, яка передбачає покарання для чиновників за незаконне збагачення. За цією статтею відкриті найгучніші корупційні справи.
КИЇВ. 18 липня. УНН. Найбільше опитаних українців турбує боротьба з корупцією, підвищення зарплат, пенсій та зниження тарифів на комунальні послуги. Про це свідчать дані соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, передає УНН.
Посли країн \"Великої сімки\" (G7) представили дорожню карту судової та антикорупційної реформи в Україні. Пропозиції стосуються і змін у роботі Конституційного суду.
Про це йдеться в Twitter-акаунті групі підтримки послів країн G7.
У повідомленні говориться, що в кінці минулого року Україна попросила рад послів щодо кроків для зміцнення антикорупційних інститутів і реформування судової влади...
Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, перший віце-президент Федерації футболу України Назар Холодницький вважає, що боротьба з корупцією в українському футболі зробить його сильнішим.
У німецькому фонді Бертельсманна боротьбу з корупцією у Грузії ставлять у приклад сусідам, але визнають - на елітному рівні проблему подолати так і не вдалося.
Державні підприємства, які заплановано приватизувати, цікаві інвесторам. Саме на них немає грошей у держави. Це об’єктивна реальність, адже вона повинна інвестувати в інфраструктуру, медицину, а не в старі недобудови, що залишились ще з радянських...
Президент України Володимир Зеленський подякував президенту Групи Світового банку Девіду Мальпасо за підтримку України і поінформував його щодо кроків, запланованих у реформуванні країни.