КИЇВ. 12 травня. УНН. У квітні 2019 року споживча інфляція в річному вимірі становила 8,8% (8,6% – у березні). У місячному вимірі ціни зросли на 1,0%.Про це УНН повідомили у прес-службі НБУ.
Зниження інфляції відбулося завдяки розширенню пропозиції продуктів харчування, внаслідок більш сприятливих погодних умов і збільшення імпорту, повідомили в Нацбанку.
Жорстка монетарна політика Національного банку України стала головною причиною уповільнення інфляції за підсумками 2018 року до п'ятирічного мінімуму - 9,8%. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на коментар
Як зазначили в НБУ, зниження інфляції свідчить про розворот тренду зростання інфляції, який спостерігався у 2017 році, та послаблення фундаментального інфляційного тиску на...
Фактичний показник інфляції в серпні 2019 року наблизився до прогнозу Національного банку України (НБУ), опублікованого в \"інфляційному звіті\" (липень-2019), повідомляється на сайті регулятора.
Національний банк прогнозує, що інфляція увійде в межі цільового діапазону в І кварталі 2020 року і досягне середньострокової цілі 5,0% в кінці 2020 року.
КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Національний банк України спрямує свою монетарну політику на зниження інфляції до рівня 5%. Про це йдеться в меморандумі про взаєморозуміння, який підписали Кабінет міністрів і НБУ, передає УНН.
КИЇВ. 18 липня. УНН. Інфляція в Україні до кінця року знизиться до 6,3% через жорсткі монетарні умови. Про це заявив голова Національного банку України Яків Смолій під час брифінгу, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 21 лютого. УНН. Рівень інфляції до кінця 2020 року опуститься до 5%. Про це в інтерв’ю виданню НВ.Бізнес розповіла перший заступник голови правління НБУ Катерина Рожкова, повідомляє УНН.
Інфляція в Україні за підсумками 2019 року може знизитися майже до 6% порівняно з 9,8% у 2018 році та 13,7% у 2017 році, повідомив заступник голови Національного банку України (НБУ) Олег Чурій.
КИЇВ. 5 вересня. УНН. Національний банк України прогнозує зниження інфляції в серпні, однак показник все ще залишатиметься вище прогнозованого. Про це повідомив голова НБУ Яків Смолій під час брифінгу в Києві, передає кореспондент УНН.
До запровадження карантинних заходів через поширення коронавірусу український бізнес поліпшив очікування щодо уповільнення інфляції протягом найближчих 12 місяців до 5,1% із 7% на початку року та укріплення курсу гривні до 26,01 грн/$1 із 27,43 грн/$1.
Національний банк України вважає актуальним липневий прогноз зниження інфляції до 8,9% у 2018 році, її повернення до цільового діапазону наприкінці 2019 року і середньострокової мети 5% у 2020 році.
Національний банк очікує зниження інфляції до кінця наступного року до 6,3% та її входження в межі цільового діапазону на рівні 5% плюс/мінус 1 п. п. в І кварталі 2020 року.
Голова Ради Національного банку України (НБУ) Богдан Данилишин сумнівається в можливості зниження споживчої інфляції до 6% ± 2 в. п. поточного року, як це визначено \"Основними засадами грошово-кредитної політики на 2018 рік і середньострокову перспективу\"...
У серпні фактична споживча інфляція (2,5%) залишалася нижчою за цільовий діапазон Національного банку 5% ± 1 в.п, Однак із пожвавленням споживчого попиту та економічної активності на тлі низької бази порівняння минулого року очікується, що вона повернеться у межі цільового діапазону до кінця року.