Нацбанк очікує зниження інфляції до 5% вже 2020 року
2018-11-02 15:03
Національний банк очікує зниження інфляції до кінця наступного року до 6,3% та її входження в межі цільового діапазону на рівні 5% плюс/мінус 1 п. п. в І кварталі 2020 року.
Національний банк прогнозує, що інфляція увійде в межі цільового діапазону в І кварталі 2020 року і досягне середньострокової цілі 5,0% в кінці 2020 року.
КИЇВ. 30 січня. УНН. Національний банк України прогнозує зниження облікової ставки до 7% на кінець 2020 року. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу НБУ.
КИЇВ. 8 листопада. УНН. Маленькі банки в Україні почнуть об\'єднуватись уже наступного року. Про це заявила перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова під час брифінгу, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 18 липня. УНН. Інфляція в Україні до кінця року знизиться до 6,3% через жорсткі монетарні умови. Про це заявив голова Національного банку України Яків Смолій під час брифінгу, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Національний банк України спрямує свою монетарну політику на зниження інфляції до рівня 5%. Про це йдеться в меморандумі про взаєморозуміння, який підписали Кабінет міністрів і НБУ, передає УНН.
КИЇВ. 21 лютого. УНН. Рівень інфляції до кінця 2020 року опуститься до 5%. Про це в інтерв’ю виданню НВ.Бізнес розповіла перший заступник голови правління НБУ Катерина Рожкова, повідомляє УНН.
КИЇВ. 30 вересня. УНН. Споживчі ціни у серпні очікувано знижувались через сезонність, у річному вимірі ріст інфляції прискорився до 2,5%, при цьому уже на початок наступного року насичення економіки грошима може чинити більший тиск на рівень інфляції. Про це йдеться у огляді інфляції за серпень від Мінекономіки, передає УНН.
КИЇВ. 2 листопада. УНН. Національний банк України очікує уповільнення зростання валового внутрішнього продукту (ВВП) у 2019 році до 2,5%. Про це йдеться в Інфляційному звіті НБУ за жовтень, передає УНН.
Національний банк підвищив прогноз інфляції на 2018 рік з 8,9% до 10,1% через стрімке зростання світових цін на енергоресурси і пшеницю, а також більш істотного, ніж очікувалося, зростання зарплат в Україні.
Традиційно високий обсяг витрат з держаного бюджету наприкінці року може посилювати інфляційний та девальваційний тиск. Це ж стосується бюджетних витрат наступного року.