Введення обмежувальних заходів в Україні, а також в сусідніх державах через коронавирусной інфекції вплинуло на роботу української митниці - товарообіг за перший квартал 2020 року впав на 5% в порівнянні з відповідним показником минулого року, тоді як було заплановано зростання на 11,3% .
\"Сірий імпорт\", контрабанда та корупція на митниці - це проблеми, які не один рік дошкуляють бізнесу в Україні. Дані нового дослідження свідчать, що влада не поспішає братися за вирішення цих проблем.
Литва передала Державній митній службі України програмне забезпечення для тестування нової комп\'ютеризованої транзитної системи (NCTS), повідомив голова служби Максим Нефьодов за підсумками укладення відповідного договору в п\'ятницю.
Започаткований у вересні 2015 року експеримент, що передбачає спрямування надпланових доходів митниць на ремонт і будівництво автомобільних доріг в Україні, виявився неефективним в 2018 році.
КИЇВ. 3 липня. УНН. Під час 17-тої зустрічі Діалогу між Європейським Союзом та Україною щодо прав інтелектуальної власності, що пройшла 26 червня, представники ЄС висловили стурбованість щодо повільного виконання Україною своїх зобов’язань у межах Угоди про асоціацію, особливо у сфері авторського права, торговельних марок, патентів і забезпечення...
\"Укрпошта\" розпочала співпрацю з одним з найбільших світових ритейлерів - компанією JD.com для прискорення доставки товарів з Китаю в Україну. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства інфраструктури.
Журналісти зустрілися з Ігорем Різником, якого нещодавно призначили керувати Департаментом протидії митним правопорушенням та контрабанді Державної митної служби України і з’ясували, як в Україні ухиляються від податків і чому великий бізнес часто називають контрабандистами.
КИЇВ. 27 січня. УНН. Парламентарі ухвалили за основу законопроект щодо оподаткування товарів, які пересилаються з-за кордону. Сумарну фактурну неоподатковану вартість пропонують збільшити з 100 до 150 євро. Відповідне рішення підтримали 346 народних депутатів України, передає кореспондент УНН.
Пандемія COVID-19 торкнулася не тільки медичної сфери, а й похитнула основи міжнародної логістики. Наприклад, зараз, щоб отримати посилку або вантаж з Китаю, споживачам по всьому світу доведеться запастися терпінням і почекати - довше, ніж раніше. І якщо ще декілька місяців тому, були значно скорочені авіа-перевезення, а наземний й морський транспорт...