Нацбанк попередив про посилення ризиків для зміни прогнозу інфляції на кінець року
2017-09-11 22:02
КИЇВ. 11 вересня. УНН. У Національному банку України попередили про посилення ризиків, що зумовлюють інфляційний ріст на кінець року. Про це повідомляє прес-служба НБУ, передає УНН.
КИЇВ. 3 жовтня. УНН. Рівень інфляції на кінець 2019 року в Україні може сягнути 6,3%. Такий прогноз озвучив голова НБУ Яків Смолій на спільному брифінгу з Прем\'єр-міністром Олексієм Гончаруком, передає УНН.
Національний банк України вважає актуальним липневий прогноз зниження інфляції до 8,9% у 2018 році, її повернення до цільового діапазону наприкінці 2019 року і середньострокової мети 5% у 2020 році.
КИЇВ. 18 липня. УНН. Інфляція в Україні до кінця року знизиться до 6,3% через жорсткі монетарні умови. Про це заявив голова Національного банку України Яків Смолій під час брифінгу, передає кореспондент УНН.
Національний банк очікує зниження інфляції до кінця наступного року до 6,3% та її входження в межі цільового діапазону на рівні 5% плюс/мінус 1 п. п. в І кварталі 2020 року.
КИЇВ. 22 жовтня. УНН. Інфляція досягне нижньої межі цільового діапазону 5% ± 1 в. п. наприкінці 2020 року й надалі прискорюватиметься, зазначає УНН з посиланням на повідомлення Національного банку України.
КИЇВ. 6 червня. УНН. Споживча інфляція протягом двох останніх місяців зростала швидшими ніж очікувалося, темпами через тимчасові фактори - зростання цін на деякі овочі і пальне, однак вже у другому півріччі їх вплив буде нівельовано. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу Національного банку України.
КИЇВ. 30 січня. УНН. Національний банк України прогнозує зниження облікової ставки до 7% на кінець 2020 року. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу НБУ.
Прем\'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що уряд веде переговори з Міжнародним валютним фондом про можливість зниження прогнозу інфляції на 2021 рік.
КИЇВ. 12 березня. УНН. Стрімкіші, ніж очікувалося, темпи уповільнення інфляції в Україні за перших два місяці цього року зумовлені впливом торішнього зміцнення гривні у вартості товарів, значною пропозицією більшості сирих продуктів, нижчими цінами на енергоносії. Про це заявили у пресслужбі Національного банку України, передає УНН.