КИЇВ. 25 травня. УНН. У травні інфляція в річному вимірі прискорилася відповідно до квітневих прогнозів. Про це з посиланням на попередню оцінку повідомляє Національний банк, передає УНН з посиланням на прес-службу регулятора.
КИЇВ. 6 червня. УНН. Споживча інфляція протягом двох останніх місяців зростала швидшими ніж очікувалося, темпами через тимчасові фактори - зростання цін на деякі овочі і пальне, однак вже у другому півріччі їх вплив буде нівельовано. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу Національного банку України.
КИЇВ. 23 липня. УНН. Інфляція в Україні продовжує поступово прискорюватися, хоча й перебуває нижче цільового діапазону у 5%. Про це сказав голова Національного банку України Кирило Шевченко на брифінгу у четвер, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 11 грудня. УНН. Базова інфляція у листопаді 2018 року прискорилась до 8,9%. Національний банк України випустив коментар щодо інфляційної динаміки. Про це із посиланням на дані Регулятора, повідомляє УНН.
КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Інфляція на споживчому ринку у вересні 2019 р. порівняно із серпнем 2019 р. становила 0,7%, станом на серпень показник інфляції склав 0,3%. Про це повідомила Державна служба статистики, передає УНН.
КИЇВ. 17 квітня. УНН. На тлі пандемії коронавірусної інфекції в Україні очікується зростання інфляції. Про це йдеться у новому консенсус-прогнозі на 2020-2021 роки, оприлюдненому Мінекономрозвитку, передає УНН.
До кінця 2020 року на динаміку інфляції впливатиме посилення ролі кредитного каналу емісії грошей. Цей механізм буде використовуватися для підтримання бізнесу та запровадження антикризових заходів.
У серпні фактична споживча інфляція (2,5%) залишалася нижчою за цільовий діапазон Національного банку 5% ± 1 в.п, Однак із пожвавленням споживчого попиту та економічної активності на тлі низької бази порівняння минулого року очікується, що вона повернеться у межі цільового діапазону до кінця року.
КИЇВ. 22 жовтня. УНН. Інфляція досягне нижньої межі цільового діапазону 5% ± 1 в. п. наприкінці 2020 року й надалі прискорюватиметься, зазначає УНН з посиланням на повідомлення Національного банку України.
Порівняно з минулим роком наш середній чек збільшився на 20-21%. Тому при збільшенні чеку на 20% говорити про інфляцію у 7% – важко. А якщо говорити ще й про підвищення ціни на газ на 23,5%, то про які 7% інфляції може йти мова?
КИЇВ. 12 березня. УНН. Стрімкіші, ніж очікувалося, темпи уповільнення інфляції в Україні за перших два місяці цього року зумовлені впливом торішнього зміцнення гривні у вартості товарів, значною пропозицією більшості сирих продуктів, нижчими цінами на енергоносії. Про це заявили у пресслужбі Національного банку України, передає УНН.