Некоторые из стран ЕС выступают против, или же пытаются отсрочить нефтяное эмбарго. Из-за этого Украине придется заплатить еще большую цену ради победы над страной-оккупантом.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав рішення Євросоюзу запровадити нафтове ембарго проти Росії та розкритикував ті держави, які виступили проти цього рішення.
КИЇВ. 2 травня. УНН. Європейська комісія може зробити виключення для Угорщини та Словаччини щодо ембарго на купівлю російської нафти, яке зараз готується, побоюючись того, наскільки ці дві країни залежать від неї, з посиланням на заяви в понеділок двох чиновників ЄС повідомляє Reuters, пише УНН.
КИЇВ. 3 травня. УНН. Словаччина буде домагатися звільнення від нафтового ембарго проти рф, яке готує Європейський Союз у своєму наступному пакеті санкцій проти Москви. Про це інформує УНН, посилаючись на Reuters.
Проект ембарго на нафту з РФ передбачає, що заборону запровадять поступово протягом шести-восьми місяців. Винятки будуть зроблені для Угорщини та Словаччини, проте можливо, що їх вимагатимуть також Чехія та Болгарія.
Кулеба заявив, що зволікання з прийняттям шостого пакету санкцій проти Росії неприпустимо. Водночас аргументи, що нафтове ембарго зруйнує економіку Угорщини або іншої країни, надумані.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками розмови із головою німецької дипломатії Анналеною Бербок заявив, що Німеччина відіграє вирішальну роль у питанні підготовки нафтового ембарго ЄС проти Росії.
КИЇВ. 15 квітня. УНН. Франція на рівні ЄС підтримала нафтове ембарго проти росії. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у ніч на п'ятницю, пише УНН.
Угорщина виступає проти ембарго на постачання російської нафти, яке запропонувала Єврокомісія. Будапешт вважає, що таке рішення ЄС загрожуватиме енергетичній безпеці країни.
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками розмови із головою німецької дипломатії Анналеною Бербок заявив, що Німеччина відіграє вирішальну роль у питанні підготовки нафтового ембарго ЄС проти Росії.
Посли країн ЄС поки що не зуміли досягнути домовленості щодо ембарго на імпорт російської нафти: крім Угорщини, проти заборони на російську нафту висловилися Словаччина, Чехія та Болгарія.
Президент Владимир Зеленский после встречи с президентом Европейского совета Шарлем Мишелем заявил о уверенности во введении нефтяного эмбарго против РФ.
КИЇВ. 25 серпня. УНН. Білий дім розглядає можливість введення нових санкцій відносно нафтового сектору Венесуели. Обговорюється як повна заборона на торгівлю нафтою, так і точкові санкції, які не зроблять прямого впливу на громадян Венесуели. Про це в п’ятницю повідомила інформаційна служба McClatchy, посилаючись на джерела в адміністрації...