У світі за дев'ять місяців 2018 року 56 журналістів були вбиті через професійну діяльність. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на дані міжнародної організації \"Репортери без
Таким чином, цей показник вже зараз вище, ніж за весь 2017 рік, коли було вбито 55
У повідомленні організації наголошується, що більше половини загиблих з початку 2018 року померли в зонах...
Найнебезпечнішими для життя працівників ЗМІ у світі є Сирія, Мексика, Афганістан, Пакистан та Сомалі. Крім того, викраденими досі вважаються щонайменше 57 журналістів, один з яких - на Донбасі.
Тиск на працівників засобів масової інформації посилився, констатували \"Репортери без кордонів\". Вони закликали заснувати посаду спецпредставника ООН із захисту журналістів.
КИЇВ. 23 травня. УНН. Більш 48 тисяч венесуельців запросили притулку в Бразилії через економічну кризу на батьківщині. Відповідні дані розповсюдив уряд найбільшої південноамериканської країни, інформує УНН.
КИЇВ. 17 грудня. УНН. За 11 місяців 2019 року загалом по всьому світу під час виконання професійних обов’язків загинули 49 журналістів. Про це йдеться у звіті міжнародної правозахисної організації “Репортери без кордонів”, оприлюдненому у вівторок, 17 грудня, передає УНН спираючись на DW.
КИЇВ. 11 вересня. УНН. Протягом січня-червня 2018 року в Україні видано дозволів на зведення 14 831 житлового будинку. Про це УНН повідомляє з посиланням на інформацію Державної служби статистики України.
КИЇВ. 10 грудня. УНН. Від початку 2020 року у світі вбили 42 журналістів через їхню роботу. Про це повідомляє VA з посиланням на Міжнародну федерацію журналістів IFJ, передає УНН.
КИЇВ. 23 травня. УНН. З початку року в Україні кількість померлих перевищила народжуваність більш ніж на 83 тисячі осіб. Відповідні дані оприлюднила Державна служба статистики у своєму звіті, передає УНН.