Навіть при легкому перебігу COVID-19 антитіла працюють щонайменше рік - дослідження
2021-05-26 18:01
КИЇВ. 26 травня. УНН. Антитіла проти коронавірусу зберігалися у людей принаймні протягом одного року, навіть у тих, хто мав легкий перебіг COVID-19, йдеться у результатах нового дослідження, повідомляє УНН.
КИЇВ. 19 жовтня. УНН. При легкому перебігу COVID-19 сімейний лікар буде контактувати з хворим дистанційно, а прийде до нього додому, тільки якщо є тенденція до погіршення стану. Про це під час брифінгу сказала заступниця міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 7 грудня. УНН. Діти попри безсимптомний перебіг COVID-19 можуть отримати важкі ускладнення від хвороби. Українські лікарі стикалися з цим неодноразово. Про це УНН розповіла очільниця львівського “Охматдиту” Олександра Бурда.
КИЇВ. 5 квітня. УНН. Згідно з дослідженням італійського Університету Падуї нейтралізуючі антитіла до COVID-19 зберігаються впродовж щонайменше 9-10 місяців. Про це повідомляє УНН з посиланням на Corriere della Sera.
Люди, які успадкували певну комбінацію \"генів неандертальця\", мають утричі вищий ризик тяжкого перебігу COVID-19. Це випливає з нового дослідження німецьких науковців.
КИЇВ. 23 березня. УНН. Ранні дослідження показують, що вагітні жінки, які були вакциновані проти COVID-19, можуть передавати антитіла своїм дітям в утробі, пише видання People.com, інформує УНН.
КИЇВ. 20 листопада. УНН. Нові дослідження, які вивчали різницю між померлими від коронавірусної хвороби COVID-19 та тими, хто вижив, показали різницю між виробленими антитілами у їхньому організмі. Це дослідження дає можливість передбачити важкість перебігу хвороби та шанси вижити у \"ковідних\" хворих. Про це пише The Harvard Gazette, повідомляє УНН.
Люди з серцево-судинними та респіраторними захворюваннями (спричиненими, зокрема, курінням) мають високий ризик розвитку важких симптомів COVID-19, повідомив Центр громадського здоров\'я України з посиланням на дослідження Всесвітньої організації охорони здоров\'я (ВООЗ).
КИЇВ. 21 серпня. УНН. Майже 30% жителів індійського мегаполісу - міста Делі мають антитіла до COVID-19. Про це свідчать результати дослідження, передає УНН із посиланням на weather.com.
КИЇВ. 3 вересня. УНН. Антитіла до COVID-19 в організмі людини можуть зберігатися протягом не менше 4 місяців. До такого висновку прийшли ісландські вчені, передає УНН з посиланням на медичний журнал The New England Journal of Medicine.
КИЇВ. 6 квітня. УНН. У більш ніж 70% обстежених китайськими медиками жителів Ухані і його передмість, які перехворіли коронавірусною інфекцією більше року тому, антитіла до SARS-CoV-2 збереглися. Це ставить під сумнів теорії про те, що ці антитіла зникають через декілька місяців. Результати дослідження вчені опублікували на bioRxiv, пише УНН.
КИЇВ. 22 грудня. УНН. Згідно з дослідженням Національного інституту здоров\'я і добробуту, у більшості інфікованих коронавірусом навесні і раніше була велика кількість антитіл через шість місяців після зараження. Про це пише фінське видання YLE, повідомляє УНН.
КИЇВ. 14 січня. УНН. Нові дослідження показують, що антитіла проти коронавірусу на 83% ефективніші у захисті від повторного зараження як мінімум протягом наступних п\'яти місяців. Про це пише UK Style, передає УНН.
КИЇВ. 22 січня. УНН. Нові дослідження канадських науковців свідчать, що імунітет до коронавірусної хвороби COVID-19 захищає людину не просто місяцями, а навіть роками. Про це пише globalnews.ca, передає УНН.
У Міністерстві охорони здоров'я України назвали симптоми легкого перебігу COVID-19. Одним з них є невисока гарячка.
Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
За його словами, є підвищення температури до 38 градусів, але вона контролюється. При прийомі жарознижуючих припаратів, відразу знижується температура...
Лікування пацієнтів з COVID-19 занадто високими дозами протималярійного препарату може спричинити серйозну аритмію. Низка досліджень засвідчила підвищений ризик летальності та брак покращення у пацієнтів.
У дослідженні, опублікованому у вівторок в медичному журналі Nature Communications, вчені обговорюють сім\'ю з п\'яти осіб, де обоє батьків заразилися Covid-19.