КИЇВ. 3 вересня. УНН. Антитіла до COVID-19 в організмі людини можуть зберігатися протягом не менше 4 місяців. До такого висновку прийшли ісландські вчені, передає УНН з посиланням на медичний журнал The New England Journal of Medicine.
Якщо ви занадто багато часу проводите за екранами смартфонів та комп\'ютерів, то варто почати себе у цьому обмежувати. Синє світло від екранів може викликати бажання поїсти солодкого, встановили дослідники.
Показник крові допоможе точно визначати пацієнтів, найбільш вразливих до важкої форми COVID-19, і заздалегідь починати протизапальну терапію, попереджаючи важкі ускладнення, вважають вчені.
КИЇВ. 21 серпня. УНН. Майже 30% жителів індійського мегаполісу - міста Делі мають антитіла до COVID-19. Про це свідчать результати дослідження, передає УНН із посиланням на weather.com.
КИЇВ. 14 січня. УНН. Нові дослідження показують, що антитіла проти коронавірусу на 83% ефективніші у захисті від повторного зараження як мінімум протягом наступних п\'яти місяців. Про це пише UK Style, передає УНН.
КИЇВ. 22 грудня. УНН. Згідно з дослідженням Національного інституту здоров\'я і добробуту, у більшості інфікованих коронавірусом навесні і раніше була велика кількість антитіл через шість місяців після зараження. Про це пише фінське видання YLE, повідомляє УНН.
У дослідженні, опублікованому у вівторок в медичному журналі Nature Communications, вчені обговорюють сім\'ю з п\'яти осіб, де обоє батьків заразилися Covid-19.
Аптеки можуть продавати експрес-тести на Covid-19, а приватні лабораторії можуть робити тестування на коронавірусну хворобу, зокрема й проводити ПЛР-тести, повідомив заступник міністра охорони здоров\'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.
КИЇВ. 2 лютого. УНН. Антитіла, які також називають імуноглобулінами, є захисними білками, що виробляються імунною системою людини у відповідь на антигени коронавірусу. Тест на антитіла вимірює наявність цих антитіл у крові. Існують два методи тестів — експрес та значно точніший лабораторний імуноферментний аналіз. Основною клінічною корисністю тестів на антитіла є оцінка виробленого...
КИЇВ. 20 листопада. УНН. Нові дослідження, які вивчали різницю між померлими від коронавірусної хвороби COVID-19 та тими, хто вижив, показали різницю між виробленими антитілами у їхньому організмі. Це дослідження дає можливість передбачити важкість перебігу хвороби та шанси вижити у \"ковідних\" хворих. Про це пише The Harvard Gazette, повідомляє УНН.
КИЇВ. 17 липня. УНН. Близько 40% жителів Стокгольма вже можуть мати імунітет проти захворювання, викликаного коронавірусом нового типу, передає УНН з посиланням на шведське видання SVT.
Науковці Стенфордського університету встановили, що під час легкого та важкого перебігу COVID-19 антитіла націлені на різні частини вірусу, йдеться у повідомленні медичного факультету університету.