КИЇВ. 12 листопада. УНН. У Міненерго розглядають декілька варіантів транспортування водню українського виробництва до Європи. Про це розповіла в.о. міністра енергетики Ольга Буславець під час круглого столу \"Воднева економіка: дорожня карта\", передає УНН із посиланням на пресслужбу відомства.
КИЇВ. 11 вересня. УНН. Під час вчорашньої зустрічі Президента Володимира Зеленського та представників української влади з бізнесменом Ігорем Коломойським обговорювали питання стабілізації ринку електричної енергії та забезпечення ефективної роботи суб’єктів генерації. Про це у Києві журналістам сказав міністр енергетики і захисту довкілля Олексій Оржель, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 18 вересня. УНН. У новий план виокремлення газотранспортної системи України заклали чіткі строки та відповідальність кожної з сторін. Про це на брифінгу за підсумками засідання уряду розповів міністр енергетики і захисту довкілля Олексій Оржель, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 17 грудня. УНН. НАК \"Нафтогаз\" провалив програму зі збільшення видобутку газу в 2019 році, коли посаду виконавчого директора обіймав Юрій Вітренко. Про це в ефірі одного з українських телеканалів завив економічний аналітик Віктор Скаршевський, передає УНН.
КИЇВ. 2 грудня. УНН. Україна у разі не підписання контракту на продовження транзиту газу до Європи з РФ готова до зими, але деякі проблеми все ж можуть виникнути. Про це під час брифінгу в понеділок сказав міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель, передає кореспондент УНН.
Стратегія розвитку держбанків буде доопрацьовуватися, але в цілому вона залишається як і раніше. Є план по загальному зниженню частки держави в банківському секторі.
Голова Офісу президента України Андрій Єрмак розповів про перспективи нового «нормандського саміту» за результатами недавніх переговорів політичних радників лідерів країн «нормандського формату», що відбулися в
За його словами, такий саміт мав би відбутися якомога швидше, вже наступними місяцями, і цю необхідність підтвердили учасники берлінських
Але він дав знати, що...
У Кремлі бачать перспективи переговорів тільки після нових виборів в Україні. Залежно від них конфлікт може бути або врегульований, або заморожений на довгі роки.
Україну не влаштовує транзит 10-15 мільярдів кубометрів газу в рік з 2020 року, як це пропонує російський «Газпром». Бо прокачування такого малого об’єму точно буде збитковим.