Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр», у співробітництві з United States Holocaust Memorial Museum та за підтримки ЮНЕСКО, 15 листопада організовує у Києві семінар «Голокост: факти, меморіалізація, уроки».
Мер Києва Віталій Кличко в 79-ті роковини трагедії у Бабиному Яру наголосив, що Меморіальний центр Голокосту \"Бабин Яр\" у столиці буде створено, і пообіцяв докласти всіх зусиль для реалізації цього проекту.
Переможцем архітектурного конкурсу на найкращий проект Меморіального центру Голокосту \"Бабин Яр\" стала команда архітектурного бюро Querkraft Architekten (Австрія) з ландшафтним архітектором Kieran Fraser Landscape Design (Австрія), повідомив директор департаменту містобудування та архітектури КМДА, головний архітектор Києва Олександр Свистунов.
КИЇВ. 9 вересня. УНН. У столиці оголосили результати архітектурного конкурсу на кращий проект Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр”. Про це передає УНН із посиланням на пресслужбу Київської міської ради.
У роботі над концепцією брала участь всесвітньо відома художниця-перформансістка Марина Абрамович, яка увійшла до групи 22 визнаних архітекторів, істориків, музейних кураторів, художників і дослідників Голокосту.
Міський голова Києва Віталій Кличко зустрівся та поспілкувався з Праведниками Бабиного Яру та їхніми родинами на традиційному пам’ятному заході в КМДА. Кличко зазначив, що сьогодні у світі близько двох тисяч Праведників, майже триста з них мешкають в Україні. 52 живуть у Києві, а столична влада докладає всіх зусиль, аби подвиг Праведників не був...
Про ідею створення Меморіального центру Голокосту "Бабин Яр" та своє ставлення до проєкту очільник Києва розповів міським депутатам на закритому засіданні Київради.
На базі Меморіального центру Голокосту \"Бабин Яр\" створено два науково-дослідних інститути: Інститут дослідження території та ландшафту пам\'яті Бабиного Яру та Інститут історії Голокосту в Україні та Східній Європі, повідомили в Меморіалі.
КИЇВ. 1 травня. УНН. На базі Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр” створено два науково-дослідні інститути: Інститут дослідження території та ландшафту пам’яті Бабиного Яру та Інститут історії Голокосту в Україні і Східній Європі. Про це УНН повідомили у пресслужбі Центру.
01 лютого 2019 р. у Києві оголосили 10 проектів-фіналістів прекваліфікаційного етапу конкурсу на створення меморіального комплексу у Бабиному Яру. Серед них – проекти з України, США (2), Данії, Нідерландів, Австрії(2), Німеччини(2) та Франції. У всіх авторів є великий досвід подібних проектів, як у своїх країнах, так і за кордоном. Про це оголосили члени оргкомітету конкурсу,...
КИЇВ. 6 жовтня. УНН. Відомий американський історик, професор Стенфордського університету Норман Наймарк увійшов до Наукової ради Меморіального центру Голокосту “Бабин Яр”, передає УНН із посиланням на повідомлення пресслужби Меморіального центру.