У листопаді Верховна Рада прийняла закон № 7687, який регулює порядок бронювання військовозобовʼязаних під час мобілізації. Проте конкретні критерії та порядок бронювання мав затвердити Кабмін.
КИЇВ. 31 січня. УНН. Уряд ухвалив постанову про бронювання працівників компаній, що мають статус "критичних". Міністерство цифрової трансформації в Telegram пояснило, які критерії повинна мати компанія, щоб забронювати працівників, передає УНН.
Близько 86% ІТ-компаній в Україні співпрацюють або готові до найму людей, які мають мінімальний досвід або перейшли працювати в цю сферу з інших професій.
Кабінет Міністрів затвердив новий порядок бронювання військовозобов’язаних, а також порядок та критерії визначення підприємств, які є критично важливим для функціонування економіки.
Бронюванню підлягають військовозобов’язані, які працюють в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування та на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання, однак, якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів, вони не підлягають прийняттю на службу у військовому резерві.
У Києві 88 підприємств скористались податковими пільгами для ІТ-індустрії з початку року. Про це повідомила начальник Головного управління Міндоходів у м.Києві Ірина Носачова.
ПАТ \"Укрзалізниця\" внесла зміни до наказу про так зване \"бронювання квитків\", в результаті чого до вільного продажу переведено близько 3,9 тисяч квитків.
КИЇВ. 4 листопада. УНН. Верховна Рада України ухвалила в цілому законопроєкт №7687 про порядок бронювання військовозобов’язаних, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації. Про це в Telegram повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, передає УНН.