Михайличенко: ”Динамо” змогло зробити неможливе

2019-10-28 08:30
Головний тренер київського \"Динамо\" Олексій Михайличенко поділився враженнями від матчу 12 туру УПЛ проти львівських \"Карпат\" (1:1). Повідомляє сайт Sportanalytic.com. \"Важко давати коментар. Очікували тієї гри, яку побудували \"Карпати\", але в першому таймі не включили ті швидкості для того, щоб створювати моменти і перегравати суперника. Після перерви була зовсім інша гра. Повинні були закінчити її абсолютно спокійно. Створювали численні моменти, але реалізація була на невисокому рівні.Щоб вигравати, потрібно забивати не один м\'яч. Прикрий рикошет привів до пропущеного м\'яча, а в кінці матчу ми могли і програти. Це було абсолютно неправильно по такій грі. Але це футбол. Якщо б\'єш 30 раз по воротах і не можеш забити, а тут один простріл і тобі залітає. Потрібно це пережити, хоча ми дуже розчаровані результатом. Було неможливо втратити очки в цьому матчі, але ми змогли\", - сказав Михайличенко.ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: \"Динамо\" - \"Карпати\" - 1:1 (ВІДЕО)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!