”Динамо” не змогло обіграти ”Олександрію”

2019-05-04 18:00
Київське \"Динамо\" знову не змогло обіграти \"Олександрію\" впродовж поточного сезону. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. В домашньому матчі кияни зуміли зіграти всього лише внічию з підопічними Шарана, давши шанс відірватись \"Шахтарю\".Гості зуміли вийти вперед вже на початку матчу, коли після прострілу з лівого флангу та рикошетів від захисників Лучкевич опинився сам перед воротами та спокійно відкрив рахунок у поєдинку. Кияни ж намагались швидко відповісти, але змарнували декілька хороших нагод зрівняти рахунок, то пробиваючи повз ворота, то не зумівши переграти Паньківа.А от в другому таймі відновити паритет господарям допоміг Русин, який вийшов на заміну. Його партнери, до слова. до та після цього взяття воріт мали ще кілька нагод вразити ворота гостей, але, як і в першому таймі, їх марнували. У підсумку, нічия - 1:1, яка, схоже, влаштувала гостей, але точно не господарів.Чемпіонат України27 тур\"Динамо\" - \"Олександрія\" - 1:1Гол: Русин, 65 - Лучкевич, 8\"Динамо\": Бущан - Кравченко (Ісаєнко, 88), Шабанов, Кадар, Миколенко - Шепелєв (Русин, 60), Андрієвський, Буяльський, Цітаїшвілі (Шапаренко, 46), Циганков - Де Пена\"Олександрія\": Паньків - Цуріков (Ковалець, 32), Шендрик (Дедечко, 52), Бабогло, Пашаєв - Запорожан, Задерака, Полярус, Банада, Лучкевич (Гречишкін, 26) - СіталоПопередження: Кравченко - Бабогло, ГречишкінСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!