МВФ: Світова економіка впорається з наслідками пандемії COVID-19
2020-03-21 08:30
На думку представника МВФ, кризова ситуація настала в момент, коли світова економіка готова до потрясінь. Наразі головна мета - обмежити поширення коронавірусу.
КИЇВ. 17 травня. УНН. Щоб відновитись після пандемії COVID-19, світовій економіці знадобиться три роки. Про це під час онлайн-дискусії, організованої виданням Politico, заявила директорка-розпорядниця МВФ Кристаліна Георгієва, передає УНН із посиланням на “Голос Америки”.
Німецькі вчені вказують, що частка експорту з Німеччини в Росію знаходиться в діапазоні однозначних чисел і подальші санкції щодо РФ не сильно вдарили б по економіці ФРН.
КИЇВ. 7 травня. УНН. Євросоюз надасть країнам Західних Балкан фінансову допомогу розміром понад 3,3 мільярда євро для боротьби із пандемією коронавірусу. Про це оголосили під час саміту ЄС-Західні Балкани, який відбувся у форматі відеоконференції у середу, 6 травня, передає УНН із посиланням на DW.
Чорноморський банк торгівлі та розвитку (ЧБТР) вважає необхідним посилення потенціалу багатосторонніх банків розвитку та надання їм доступу до надзвичайної ліквідності для боротьби з наслідками пандемії COVID-19.
КИЇВ. 28 березня. УНН. Світова економіка увійшла в рецесію, яка аналогічна або навіть гірша за ту, що сталася під час світової фінансової кризи 2008-2009 років. Про це заявила в п’ятницю директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва під час відеобріфінгу для журналістів, передає УНН.
КИЇВ. 3 квітня. УНН. За словами керуючого директора МВФ Крістін Лагард, глобальне зростання з початку року втратило динаміку, в результаті чого світова економіка опинилася в \"нестійкому\" положенні. Про це повідомляє УНН з посиланням на Bloomberg.
У Міжнародному валютному фонді висловили стурбованість сповільненням темпів зростання світової економіки у 2019 році, проте там не вважають, що нова економічна криза розпочнеться найближчим часом.
До початку наступного року невизначеність торговельної політики, викликана розбіжностями США і Китаю, може призвести до того, що світова економіка втратить близько 850 мільярдів доларів.