Зміна клімату «ймовірно, найбільша проблема, з якою зіштовхнулась наша продовольча система», сказав Саймон Лоуден, директор із стійкого розвитку PepsiCo.
В кінці 2016 року компанія Google пообіцяла перевести всі свої активи на відновлювану енергетику. І ось вчора в компанії заявили, що перехід завершено.
Україна та Норвегія підписали попередні контракти щодо залучення 1,5 мільярдів доларів інвестицій в Україну, з яких 1 мільярд доларів — на проекти відновлювальної енергетики.
КИЇВ. 28 лютого. УНН. Вчора в ході форуму Ukrainian Energy Forum заступник Міністра енергетики та захисту довкілля Костянтин Чижик презентував чергову модель по урізанню “зелених” тарифів, пише УНН.
Альтернативна енергетика продовжує набирати оберти: за прогнозами Міжнародного енергетичного агентства, до 2023 року в світі частка відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) в галузі виробництва електроенергії сягне 70%.
КИЇВ. 4 вересня. УНН. Низка норвезьких компаній планує інвестувати в поновлювальні джерела енергії в Україні до 300-400 млн євро. Про це заявив глава МЗС України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Норвегії Іне Еріксен Сьорейде, передає кореспондент...
КИЇВ. 16 грудня. УНН. Відновлювальна енергетика в Україні за чотири роки отримала інвестицій у сумі майже 1,5 мрд євро. Про це розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, повідомляє УНН з посиланням на інформацію Держагентства з енергоефективності та енергозбереження...
Глобальні інвестиції в атомну енергетику в 2017 році скоротилися на 45% порівняно з рівнем попереднього року і склали $17 млрд під впливом, зокрема, наростаючоъ в світі тенденції до відмови від АЕС.
Європейський банк реконструкції та розвитку має намір виділити додаткові кошти на програми з фінансування проєктів з відновлюваної енергетики, які будуються в Україні.
З 2014 року Україна отримала 3,3 мільярда євро інвестицій у сферу відновлюваної енергетики. Щоб виконати Енергетичну стратегію України, потрібно залучити до 2035 року ще 30 мільярдів євро.
З 2015 року в розвиток відновлюваної енергетики в Україні було інвестовано один мільярд доларів, а тільки за останні 2 місяці стало відомо про плани норвезьких компаній вкласти понад 700 мільйон доларів.
Енергетичний ринок України був неефективний і отруєний корупцією, а це створювало значні труднощі для припливу інвестицій, проте з введенням 1 липня нового енергоринку ситуація зміниться.