КИЇВ. 4 січня. УНН. Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що введе новий закон проти поширення \"фейкових новин\". Про це він заявив під час новорічного звернення до прес-корпусу в Єлисейському палаці, передає УНН з посиланням на EuroNews.
КИЇВ. 21 листопада. УНН. Національні збори Франції ухвалили два законопроекти проти поширення фейковий новин. Про це УНН повідомляє з посиланням на DW.
Депутати Національних зборів Франції більшістю голосів затвердили законопроекти, які президент Макрон планує застосувати для боротьби з фейковими новинами.
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що українські ЗМІ мають протистояти помилковим новинам і не допустити того, щоб РФ грала на релігійних або мовних питаннях, що порушуються в Україні.
Введення людей в оману шляхом поширення фейкових новин у церковному світі є гріхом. Про це заявив Вселенський Патріарх Варфоломій в інтерв\'ю грецькій радіостанції в Австралії.
Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер назвав прем\'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана одним з тих, хто поширює новини, які не відповідають дійсності.
КИЇВ.10 січня. УНН. Близько половини дезінформаційних повідомлень в російському інформаційному просторі стосуються України. Про це повідомила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар з посиланням на дані дослідження, передає...
КИЇВ. 18 липня. УНН. Найближчим часом у Латвії планують створити інтернет-портал, де можна буде перевірити достовірність публічно поширених новин. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ріхард Козловскіс, передає УНН з посиланням на...
КИЇВ. 18 вересня. УНН. Посол Франції в Сполучених Штатах у вівторок звинуватив Москву в поширенні фейкових новин після того, як міністерство оборони Росії заявило, що французький фрегат в Середземному морі запустив ракети по Сирії, передає УНН з посиланням на...
Дані західних спецслужб і нові дослідження вказують на те, що Росія намагається дестабілізувати західні демократії, поширюючи фейки про коронавірус. DW провела розслідування.
У Єврокомісії наголошують, що не мають від інтернет-велетнів Google, Twitter і Facebook достатніх даних, що свідчили би про їхній прогрес у протидії поширенню фейкових новин.