КИЇВ. 21 листопада. УНН. Національні збори Франції ухвалили два законопроекти проти поширення фейковий новин. Про це УНН повідомляє з посиланням на DW.
Депутати Національних зборів Франції більшістю голосів затвердили законопроекти, які президент Макрон планує застосувати для боротьби з фейковими новинами.
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що українські ЗМІ мають протистояти помилковим новинам і не допустити того, щоб РФ грала на релігійних або мовних питаннях, що порушуються в Україні.
Введення людей в оману шляхом поширення фейкових новин у церковному світі є гріхом. Про це заявив Вселенський Патріарх Варфоломій в інтерв\'ю грецькій радіостанції в Австралії.
Голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер назвав прем\'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана одним з тих, хто поширює новини, які не відповідають дійсності.
КИЇВ.10 січня. УНН. Близько половини дезінформаційних повідомлень в російському інформаційному просторі стосуються України. Про це повідомила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар з посиланням на дані дослідження, передає...
КИЇВ. 18 липня. УНН. Найближчим часом у Латвії планують створити інтернет-портал, де можна буде перевірити достовірність публічно поширених новин. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ріхард Козловскіс, передає УНН з посиланням на...
КИЇВ. 18 вересня. УНН. Посол Франції в Сполучених Штатах у вівторок звинуватив Москву в поширенні фейкових новин після того, як міністерство оборони Росії заявило, що французький фрегат в Середземному морі запустив ракети по Сирії, передає УНН з посиланням на...
Дані західних спецслужб і нові дослідження вказують на те, що Росія намагається дестабілізувати західні демократії, поширюючи фейки про коронавірус. DW провела розслідування.
Оголосивши санкції проти України, Росія фактично погрожує своїм симпатикам. Проукраїнські лідери в Росію не їздять і бізнесу там вже давно не мають. Тому ці санкції проти самих себе. Саме тому вже другий тиждень ми не бачимо ніякого...
Володимир Зеленський, Дональд Трамп, Борис Джонсон, Володимир Путін та Анґела Меркель – кому з них найбільше вдалося заручитися підтримкою громадян під час пандемії коронавірусу?
У Єврокомісії наголошують, що не мають від інтернет-велетнів Google, Twitter і Facebook достатніх даних, що свідчили би про їхній прогрес у протидії поширенню фейкових новин.