Зростання кількості людей, які перехворіли на коронавірус, не зупинить пандемії. У Німеччині та Південній Кореї після нових досліджень на антитіла поховали популярну концепцію боротьби із SARS-CoV-2.
Нове дослідження спростувало так звану теорію колективного імунітету, яка говорить, що з пандемією можна ніяк не боротися, а треба чекати, коли перехворіє більшість населення.
Аналіз донорської крові вказує на те, що мегаполіс Манаус у Бразилії досяг \"колективного імунітету\" до коронавірусу. Та нова хвиля заражень викликає запитання, як довго такий імунітет тримається.
Середній рівень колективного імунітету в Україні становить 5,2%, при цьому в абсолютних лідерах Закарпатська область, де антитіла є у кожного четвертого жителя.
Глава Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Адханом Гебрейесус застеріг від ідеї, що колективний імунітет може бути реалістичною стратегією в боротьбі пандемією коронавірусу. За його словами, такі пропозиції \"просто неетичні\".
Про це він сказав на брифінгу 12 жовтня.
\"Колективний імунітет досягається шляхом захисту людей від вірусу, а не шляхом впливу на них...
Зараз колективного імунітету до коронавірусу, який викликає захворювання COVID-19, немає ні в Україні, ні деінде у світі. Формування колективного імунітету можливе лише за наявності
Про це заявив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко в ефірі телеканалу \"Україна
Ляшко наголосив, що говорити про колективний імунітет без вакцини до коронавірусу - це середньовічний...
КИЇВ. 22 липня. УНН. Вакцина від COVID-19, розроблена китайською компанією, орієнтовно коштуватиме 1000 гривень. Так, в Україні спершу вакцинуватимуть лікарів, співробітників силових структур, людей похилого віку та людей з хронічними захворюваннями. Про це в ефірі Українського радіо заявив заступник міністра охорони здоров’я та головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає УНН.