НБУ затвердив порядок застосування заходів впливу до небанківських фінансових установ за порушення законів та нормативно-правових актів, зокрема й про захист прав споживачів фінансових послуг.
КИЇВ. 1 липня. УНН. Сьогодні Національний банк став регулятором більшості небанківських фінансових установ. Про цілі та підходи до ліцензування розповіла перший заступник голови Національного банку Катерина Рожкова під час пресконцеренції, передає кореспондент УНН.
КИЇВ. 4 серпня. УНН. У ролі регулятора ринків небанківських фінансових послуг Національний банк ухвалив низку рішень у сфері реєстрації та ліцензування небанківських фінансових установ. Про це УНН повідомляє із посиланням на пресслужбу НБУ.
КИЇВ. 1 липня. УНН. В Україні є понад 2000 небанківських фінансових установ, що включають 200 страхових компаній, 300 ломбардів та понад 1 тис. фінансових компаній. Про це сказав директор департаменту ліцензування НБУ Олександр Бевз під час пресконференції, передає кореспондент УНН.
Національний банк України (НБУ) в січні-червні 2017 року провела 503 перевірки пунктів обміну валюти небанківських фінансових установ, повідомив НБУ на сайті.
КИЇВ. 14 січня. УНН. Нацбанк України запропонував 9 небанківським фінустановам, які подали пакети документів на отримання генеральної ліцензії на здійснення валютно-обмінних операцій до 31 грудня 2015 року, допрацювати низку питань для виконання нових вимог, передає УНН з посиланням на прес-службу...
Національний банк України (НБУ) в січні-червні 2018 року надіслав до правоохоронних органів 30 листів з інформацією про підозрілі операції клієнтів 34 банків і восьми небанківських фінансових установ на загальну суму 49,4 млрд грн, $202 млн, EUR9,4 млн і 25,5 млн рос....
Національний банк України визнає неплатоспроможними банки, які не розкриють своїх кінцевих бенефіціарів до квітня, передає кореспондент
Про це в ході свого виступу на засіданні комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики та банківської діяльності заявила глава Нацбанку Валерія
\"У 1 кварталі ми плануємо завершити процес розкриття кінцевих бенефіціарів...
Усі соціологічні дослідження свідчать про те, що продати свою землю готові лише 10-15 відсотків українців. Решта громадян негативно налаштовані стосовно такої можливості.