КИЇВ. 18 вересня. УНН. Невідомі хакери змогли зламати незасекречену поштову систему Держдепартаменту США і отримали доступ до особистої інформації невеликого числа співробітників відомства. Про це повідомила в понеділок газета Politico з посиланням на свої джерела у відомстві, інформує...
КИЇВ. 23 липня. УНН. Хакери, що здійснили минулого тижня злом 130 акаунтів відомих людей і компаній в Twitter, отримали доступ до особистих повідомленнями 36 з них. Про це в середу повідомила техпідтримка соцмережі, передає УНН.
КИЇВ. 1 січня. УНН. Хакери, які стоять за масштабної кібератакою на урядові і корпоративні мережі США, отримали доступ до вихідного коду і внутрішніх систем корпорації Microsoft. Про це повідомляє The Wall Street Journal, передає УНН.
Хакери під час недавніх кібератак отримали доступ до електронної пошти, принаймні, однієї компанії в приватному секторі і до інформації клієнтів Microsoft Cloud, повідомляє газета Washington Post з посиланням на обізнані джерела.
В травні хакери атакували бази даних банків, державних органів та водіїв служби перевезень. В результаті цього стався витік персональних даних українців.
Про це заявив перший заступник начальника департаменту кіберполіції Сергій Кропива на брифінгу.
За його словами, мова йде про приватні та державні банки, компанії, які займають логістичними послугами...
Дані близько 50 млн користувачів Facebook потрапили до зловмисників у результаті хакерської атаки на соціальну мережу, повідомила в п\'ятницю компанія.
У компанії Facebook стверджують, що масштабна хакерська атака на соціальну мережу, яку зафіксували 14 вересня, зачепила акаунти близько 30 млн користувачів.
Сайт МВС Білорусі в четвер, 3 вересня, зазнав кібератаки. Невідомі хакери оголосили в розшук президента країни Олександра Лукашенка.
Про це в своєму Telegram-каналі повідомляє \"Наша ніва\".
Також на сайті з'явилася інформація про оголошення в розшук глави МВС Білорусі Юрія Караєва.
Лукашенко і Караєв звинувачуються в \"злочинах проти білоруського народу\"...
Хакери, які здійснили атаку на Європейське агентство з дослідження лікарських препаратів, отримали доступ до деяких документів щодо вакцини проти коронавірусу від компаній Pfizer та BioNTech.
Хакери, ймовірно, підконтрольні Росії, все частіше атакують сервери Центральної виборчої комісії України і комп’ютери її співробітників, намагаючись проникнути в електронні системи, щоб маніпулювати президентськими виборами, які заплановані на 31 березня 2019...
Яку саме інформацію вони отримали при зломі, поки невідомо. Хакери використовували ту ж тактику, що і під час злому серверів демократів перед виборами в США у 2016 році.