Зростання побоювань інвесторів через поширення епідемії коронавірусу в світі і зміна уряду привели до різкого падіння вартості ВВП-варантів і єврооблігацій України: за останні два дні перші подешевшали майже на 10%, а прибутковість вдруге виросла в середньому майже на 1 процентний пункт (п.п.).
Практично відсутня стеля виплат за випущеними Україною під час реструктуризації зовнішнього боргу в 2015 році ВВП-варантами потенційно може призвести до великих фіскальних витрат, що набагато перевищують первинне списання боргу, вважають експерти Міжнародного валютного фонду.
Понеділок на валютному ринку пройде дуже активно з ростом обсягів операцій і їх кількості. За прогнозами Finance.ua, сьогодні обсяги на торгах будуть в межах до $ 260-340 млн при здійсненні до 550-680 угод.
Україна оголосила про завершення викупу на відкритому ринку близько 10% своїх ВВП-варантів, випущених в ході реструктуризації зовнішнього боргу з терміном дії до 31 травня 2040 року на номінальну суму $ 3,2 млрд.
Міністерство фінансів і Кабінет Міністрів обговорюють стратегію щодо ВВП-варантів, однак говорити про неї поки що передчасно, повідомила глава Мінфіну Оксана Маркарова.
\"Нафтогаз України\" увечері в понеділок відклав на невизначений термін розміщення доларових єврооблігацій, повідомив агентству \"Інтерфакс-Україна\" джерело на ринку.
Збірна України пробилася до фінальної частини Євро-2020. Нагадаємо, турнір пройде в 2021 році, так як подія була перенесена через пандемію коронавiруса. Поміркуємо, які шанси команди на континентальній першості і чого варто очікувати від суперників п...
КИЇВ. 6 березня. УНН. Національний банк України встановив на четвер, 7 березня, курс долара на рівні 26,48 грн. Про це УНН повідомили у прес-службі НБУ.
Україна оголосила про успішне проведення розрахунків за новими єврооблігаціями на суму $2 млрд з процентною ставкою 7,253% і погашенням у 2033 році, а також про завершення обміну єврооблігацій із процентною ставкою 7,75% і погашенням у 2021 і 2022 роках.
Україна може розмістити ще один випуск єврооблігацій можливим обсягом $1-1,5 млрд для бюджетних цілей і фінансування викупу ВВП-варантів, вважають аналітики BofA Securities.
КИЇВ. 19 червня. УНН. За попередніми даними, валовий внутрішній продукт (ВВП) у І кварталі 2018 року порівняно з І кварталом 2017 року збільшився на 3,1%. Про це повідомили у Державній службі статистики України, передає УНН.
Після ефекту першого робочого дня місяця, коли підприємства традиційно підбивають підсумки минулого звітного періоду і визначаються з остаточними планами на новий, починаючи з вівторка, клієнти вже увійдуть в звичайний діловий ритм. І це збільшить статистику торгів.