Голова Верховної Ради Андрій Парубій у рамках візиту до Великої Британії зустрівся зі спікером парламенту Шотландії Кеном Макінтошем та подякував за дебати в шотландському парламенті щодо голодомору.
МЗС хоче, щоб петицію про визнання Голодомору геноцидом українського народу було відхилено з обґрунтуванням, що поняття \"геноцид\" не було визначено до 1951 року.
Президент України Петро Порошенко подякував українській громаді в США за зусилля в питанні визнання голодомору 1932-1933 геноцидом українського народу, повідомила прес-служба глави української держави.
«Я дуже дякую кожному з вас, хто доклав величезних зусиль для того, щоб 12 штатів на місцевому рівні визнали цю нашу трагедію геноцидом. Але ми не зупинимось і зараз ми чекаємо на рівні комітету Конгресу рішення Конгресу Сполучених Штатів Америки про визнання Голодомору геноцидом», - звернувся до учасників зустрічі Глава...
Голова Верховної Ради Андрій Парубій у рамках візиту до Великої Британії зустрівся зі спікером парламенту Шотландії Кеном Макінтошем та подякував за дебати в шотландському парламенті щодо голодомору.
КИЇВ. 21 жовтня. УНН. МЗС Німеччини хоче, щоб петиційний комітет Бундестагу відхилив петицію про визнання Голодомору геноцидом українського народу. Про це повідомляє УНН з посиланням на DW.
Петиційний комітет парламенту Німеччини (Бундестагу) на відкритому засіданні в понеділок розглянув звернення про визнання Голодомору 1932-33 років геноцидом українського народу, однак Міністерство закордонних справ Німеччини виступило за відхилення відповідної петиції, пише Deutsche Welle з посиланням на члена комітету, депутата від ХДС Арнольда Фаатца.
За кілька місяців петиційна комісія голосуватиме щодо винесення питання визнання Німеччиною Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу на розгляд Бундестагу.
Резолюція Сенату США №435 щодо визнання голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу висловлює позицію, що 85-річчя Українського голоду 1932-1933 років, відомого як Голодомор, має слугувати нагадуванням про політику репресій Радянського Союзу проти народу...
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін та посол України в США Валерій Чалий під час зустрічі з Головою Комітету із закордонних відносин Сенату США Робертом Коркером і співголовою Комітету Бобом Менендесом обговорили ситуацію на Донбасі і в Криму, подякували за підтримку і прийняття резолюції з...
Онлайн-петиція на сайті німецького Бундестагу, яка пропонує депутатам визнати геноцидом Голодомор 1932-1933 років, набрала мінімально необхідну кількість голосів і її підтримка продовжує зростати.
КИЇВ. 21 жовтня. УНН. У комітеті німецького парламенту - Бундестагу - розпочали розгляд питання про визнання Голодомору геноцидом українського народу. Про це повідомив посол України у Берліні Андрій Мельник у своєму мікроблозі у Twitter, передає УНН.
Голова Верховної Ради Андрій Парубій заявляє, що Україна розраховує на підтримку США у визнанні Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу.
Президент Петро Порошенко заявив, що Україна очікує на рівні комітету Конгресу рішення Конгресу Сполучених Штатів Америки визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу.