Перший ізраїльський посадковий місячний апарат «Береш» надіслав фото, зроблені під час маневру виходу на місячну орбіту. На кадри потрапила зворотна сторона Місяця і Земля.
Перший ізраїльський посадковий місячний апарат «Береш» надіслав фото, зроблені під час маневру виходу на місячну орбіту. На кадри потрапила зворотна сторона Місяця і Земля.
КИЇВ. 6 квітня. УНН. Ізраїльський місяцехід \"Берешит\", який наразі виконує місячну місію, зняв Місяць із зворотного боку. Знімки були опубліковані на Twitter-сторінці місії, передає УНН.
КИЇВ. 8 грудня. УНН. Китай у суботу, 8 грудня, запустив перший у світі зонд для дослідження темної сторони Місяця. Запуск космічного апарата став черговим кроком китайської програми. Про це повідомляє УНН із посиланням на...
Chang\'e-4 став першим космічним апаратом в історії, що сів на поверхню темної сторони Місяця. Зонд проведе радіоастрономічні спостереження і дослідження структури і складу місячної поверхні.
КИЇВ. 30 грудня. УНН. Китайський космічний апарат для першої у світі посадки на зворотний бік Місяця “Chang’e-4” вийшов на задану орбіту. Невдовзі буде обраний час для посадки зонда. Про це повідомляє УНН із посиланням на Національне космічне управління Китаю...
В наш час вчені вміють не лише розшифровувати генетичний код людини, а й навчилися вносити в нього зміни, тобто редагувати ДНК. Юрій Мончак називає це революцією, порівнюючи досягнення молекулярної біологїі в медицині з революційною роллю мікропроцесора в комп’ютері. Професор Макгільського, Монреальського та Українського Католицького університетів розповідає про те, що вміє молекулярна медицина...
В наш час вчені вміють не лише розшифровувати генетичний код людини, а й навчилися вносити в нього зміни, тобто редагувати ДНК. Юрій Мончак називає це революцією, порівнюючи досягнення молекулярної біологїі в медицині з революційною роллю мікропроцесора в комп’ютері....
Аппарат Чанъэ-5 впервые за 44 года доставит геологические образцы с поверхности Луны и побывает там, где ранее не были ни советская, на американская космические миссии.
КИЇВ. 4 серпня. УНН. У наш час фотографії в соціальних мережах вже стали не тільки хобі, а й цілим мистецтвом. У гонитві за вдалим кадром люди здатні на найбожевільніші вчинки.