Китайские производители за год выбрасывают в атмосферу больше парниковых газов, чем все развитые страны мира вместе взятые. Прогнозируют, что в этом году Китай сожжет рекордное количество угля ради восстановления экономики после пандемии.
Обсяги закупівель вакцин проти COVID-19 розвиненими країнами набагато перевищують необхідні для вакцинації всього їх населення, повідомляють ЗМІ з посиланням на доповідь організації з боротьби з бідністю і запобіганню захворюваннями ONE Campaign.
Представники понад 150 країн світу 15 жовтня на зустрічі в Руанді досягли угоди щодо скорочення використання гідрофторвуглецевих сполук - потужних парникових газів, які використовуються у холодильниках та кондиціонерах. Про це заявив міністр природних ресурсів Руанди Венсан Бірута, передає
Згідно з угодою, всі країни світу будуть поділені на три групи, кожна з яких матиме різний кінцевий...
КИЇВ. 15 жовтня. УНН. Більше 150 країн домовились скоротити використання гідрофторвуглеців, які використовуються в основному при виробництві холодильників і кондиціонерів. Про це повідомляє BBC, передає УНН.
КИЇВ. 22 квітня. УНН. Виступаючи на саміті лідерів з питань клімату, китайський лідер Сі Цзіньпін підтвердив наміри КНР до 2060 року вийти на нульовий рівень викидів вуглекислого газу, передає кореспондент УНН.
Представники понад 150 країн світу 15 жовтня на зустрічі в Руанді досягли угоди щодо скорочення використання гідрофторвуглецевих сполук – потужних парникових газів, які використовуються в холодильниках і...
В Україні з 1 січня набув чинності закон \"Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів\". Це дозволить почати моніторинг за викидами парникових газів на промислових
Про це заявив голова Державної екологічної інспекції Андрій
За його словами, даний закон є важливою передумовою для здійснення заходів щодо боротьби зі зміною клімату,...
В атмосфері парникові гази грають ту ж роль, що і скляні стінки оранжереї - пропускають частину сонячних променів і утримують їх над землею. Завдяки цьому тепло не розсіюється навколо всієї планети.
Вчені світу підрахували, що до 2030 року викиди парникових газів повинні скоротитися вдвічі, щоб збільшити шанси на обмеження глобального підвищення кліматичних температур.