У світі за дев'ять місяців 2018 року 56 журналістів були вбиті через професійну діяльність. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на дані міжнародної організації \"Репортери без
Таким чином, цей показник вже зараз вище, ніж за весь 2017 рік, коли було вбито 55
У повідомленні організації наголошується, що більше половини загиблих з початку 2018 року померли в зонах...
Найнебезпечнішими для життя працівників ЗМІ у світі є Сирія, Мексика, Афганістан, Пакистан та Сомалі. Крім того, викраденими досі вважаються щонайменше 57 журналістів, один з яких - на Донбасі.
У більшості інцидентів постраждали жінки - 10 журналісток стали жертвами атак. Одним з найбільш резонансних злочинів став підпал авто оглядача Радіо Свобода.
Тиск на працівників засобів масової інформації посилився, констатували \"Репортери без кордонів\". Вони закликали заснувати посаду спецпредставника ООН із захисту журналістів.
КИЇВ. 6 квітня. УНН. За три місяці 2020 року в Україні зафіксовано 15 випадків нападу на журналістів із застосуванням сили. Найбільше від нападів постраждали жінки. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Національної спілки журналістів України.
КИЇВ. 6 березня. УНН. За два перших місяці 2019 року зафіксовано 13 випадків фізичної агресії до журналістів. Про це свідчать дані моніторингу \"Індекс фізичної безпеки журналістів України\", який Національна спілка журналістів проводить спільно з партнерськими громадськими організаціями, передає...
КИЇВ. 5 червня. УНН. З початку 2019 року було зафіксовано 30 випадків застосування сили до журналістів. Про це свідчать дані моніторингу \"Індекс фізичної безпеки журналістів України\", який Національна спілка журналістів України проводить спільно з партнерськими громадськими організаціями, передає УНН з посиланням на НСЖУ.