Автоматична обсерваторія на орбіті навколо Землі зробила кадр планети-гіганта в її літній період. На знімку вчені виявили червоний серпанок над північною півкулею Сатурна.
Головна мета місії - знайти можливі ознаки життя на Марсі, а також допомогти вченим зрозуміти, чи зможуть умови на Марсі змінитися в майбутньому так, щоб він став придатним для життя людей.
КИЇВ. 22 грудня. УНН. Кільця Сатурна поступово випаровуються та можуть зовсім зникнути менш ніж за 100 мільйонів років. Про це повідомляє УНН із посиланням на NASA.
КИЕВ. 22 декабря. УНН. Кольца Сатурна постепенно испаряются и могут совсем исчезнуть менее чем за 100 миллионов лет. Об этом сообщает УНН со ссылкой на NASA.
Вчені за допомогою телескопа «Хаббл» отримали знимку маловивченої туманності IRAS 05437+2502, яка розташовується серед яскравих зірок і хмар газу, які оточують її.
Вчені пояснили, як в системі Сатурна могли утворитися невеликі внутрішні супутники незвичайної форми (у вигляді сигари чи пельменя). Передбачається, що це сталося в результаті лобових зіткнень двох дрібніших тіл і їх подальшого злипання, пише N+1 з посиланням на...