Аерокосмічна компанія SpaceX вивела на орбіту чергову партію міні-супутників Starlink, які мають створити глобальну мережу та роздавати інтернет на всій планеті.
Компанія SpaceX здійснила 24 травня запуск ракети-носія Falcon 9 з 60 супутниками в рамках своєї програми глобального широкосмугового Інтернету Starlink.
У найближчі кілька тижнів жителі сільських районів Кенії першими у світі зможуть підключитися до мобільного високошвидкісного інтернету через повітряні кулі, що висять в стратосфері. Регулятори вже схвалили запуск сервісу Loon, що є дочірньою компанією Alphabet. Наразі тривають останні приготування до початку надання телеком-послуг.
КИЇВ. 8 квітня. УНН. Американська корпорація Amazon планує випустити на навколоземну орбіту 3236 супутників зв\'язку, які дозволять надати доступ в інтернет десяткам мільйонів людей. Про це повідомляє УНН з посиланням на SpaceNews.
Кілька років тому японська компанія HAPS Mobile розповіла про концепцію дрона на сонячній енергії, який роздає інтернет з верхніх шарів атмосфери. Через роки тестування і розробок Alphabet в партнерстві з SoftBank оголосили про успішний запуск першого безпілотника, здатного забезпечити стабільним інтернетом абонентів на землі, повідомляє The Verge.
КИЇВ. 22 грудня. УНН. Успішний запуск експериментального супутника зв\'язку в рамках проекту \"Хун\'юнь\" відбувся в Китаї. Про це повідомило в суботу інформаційне агентство \"Сіньхуа\", передає УНН.
Китайський концерн Geely оголосив про створення низькообрітальних супутників для хмарної системи OmniCloud, яку будуть використовувати безпілотні автомобілі марки. З їх допомогою визначення місця розташування автономних машин покращиться до одного сантиметра.
Компанія Loon, дочірнє підприємство Alphabet, створена для забезпечення доступу в Інтернет мешканцям сільської місцевості та віддалених регіонів за допомогою аеростатів, що рухаються в стратосфері, оголосила про нове досягнення. Повітряні кулі компанії вже понад 1 млн годин дрейфують на висоті близько 18 км, подолавши за цей час близько 24,9 млн миль (40,1 млн км).