З 16 січня 2021 сфера обслуговування повинна користуватися українською мовою, обслуговувати клієнта іншою мовою можна буде тільки на його прохання, повідомив уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.
З 16 січня українська мова стає мовою обслуговування споживачів в Україні як єдина державна, за винятком окремого прохання споживача про обслуговування іншою мовою.
КИЇВ. 16 травня. УНН. Згідно Закону “Про забезпечення функціонування української мови як державної” держава забезпечує застосування української мови у сфері культури. Про це говориться в тексті закону, передає УНН.
Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь зауважив, що із 16 січня 2021 року мовою обслуговування споживачів в Україні має бути державна – українська
«Відповідно до статті 30 закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», всі надавачі послуг, незалежно від форми власності, зобов’язані обслуговувати споживачів і надавати інформацію про товари і...
КИЇВ. 16 травня. УНН. Згідно закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, всі публічні заходи мають відбуватись українською мовою. Про це говориться в тексті закону, передає УНН.
КИЇВ. 2 грудня. УНН. З 16 січня 2021 року вся сфера обслуговування має перейти на українську мову, обслуговування будь-якою іншою мовою може здійснюватися лише на прохання клієнта. Про це у Facebook написав Уповноважений із захисту державної мови України Тарас Кремінь, передає УНН.
Національна рада з питань радіомовлення і телебачення та правоохоронні органи мали б відслідковувати, що пишуть різні видання. Звичайно ж, має бути відповідна реакція, коли є заяви, спрямовані на повалення конституційного ладу або заклики до розділення держави, але виключно у судовому...
КИЇВ. 16 липня. УНН. Від сьогодні в Україні, а саме з вівторка 16 липня, набуває своєї чинності Закон \"Про забезпечення функціонування української мови як державної\". Цей документ набирає своєї чинності через два місяці після того, як його опублікували в газеті \"Голос України\", передає УНН.
61,7% українців підтримують діючу норму про обслуговування українською мовою, свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) з 27 січня до 1 лютого.
За порушення закону загрожує штраф від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 – 5100 гривень) або попередження, якщо порушення вчинене вперше