Музейники та науковці з різних міст України здійснили культурну розвідку прикордонними районами Польщі, де до операції «Вісла» 1947-го проживали українці.
Сьогодні, 18 квітня, на колегії заслухали інформацію щодо облаштування пам’ятника українцям, які стали жертвами депортації у ХХ столітті, у сквері на перехресті вул. Снопківської та вул. В. Стуса. Галицька районна адміністрація готова розпочинати...
«Бог предвічний народився» – так називається виставка, яка відкрилась у Києві напередодні Святвечора. Автором різдвяних символів є п. Володимир Шагала із Закерзоння на території сучасної Польщі
Народні депутати підтримали проект постанови про відзначення на державному рівні 75-х роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння, Холмщини, Підляшшя, Любачівщини, Західної Бойківщини у 1944-1951 рр.
Львів вшановує пам’ять примусово виселених українців із території Закерзоння. Біля пам’ятника Тарасові Шевченкові відбулись поминальні заходи, участь у яких взяли представники різних громадських спільнот, організацій, духовенство, влада міста та...
Засекречуючи «дорожню карту» щодо реанімації Мінських перемовин, Зеленський мусить озвучити основні реперні маркери. Суспільство має знати, що є червоні лінії, за які президент ніколи не переступить.
Мандрівки місцями української історії, впорядкування українських сакральних об’єктів, пісні при ватрі, пізнавальні гутірки і майстер-класи, і просто 9 чудових серпневих днів у доброму колі пропонує провести МГО «Вирій» цього літа.
Львівська облрада встановила на Львівщині День вшанування пам’яті примусово виселених українців із території так званого Закерзоння, який відзначатиметься щорічно в другу неділю вересня.
З 10 по 16 червня буде проведено пошукову експедицію “Стежками предків: Любачівщина”. Експедиція пройде на теренах Любачівського повіту, Республіки Польща, з метою фіксації культурної спадщини українців, які до середини ХХ століття проживали на тих територіях.
Депутати Турківської районої ради підтримали рішення про встановлення у районі Дня вшанування пам’яті примусово виселених українців із території Закерзоння.
На станції Академік Вернадський обов\'язковим елементом святкування стало своєрідне хрещення в крижаній воді, після якого кожен новачок отримує право називатися справжнім полярником.