Жіноча збірна України не втримала перемогу з хорватками

2017-09-15 22:30
Жіноча збірна України втратила перемогу в матчі з хорватками. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наші футболістки домінували на протязі всієї гри, однак забити змогли тільки на 75 хвилині матчу. З пенальті відзначилась Апанащенко. Та на додаткових хвилинах гри хорватки змогли зрівняти рахунок. Руделич відзначилась влучним ударом за \"картатих\". Варто відзначити, що на прикінці першого тайму хорватки залишились у меншості.Таким чином українки набрали 1 очко і очолили групу разом з хорватками, але інші суперники поки не зіграли свої матчі. До групи України окрім хорваток входять також збірна Угорщини, Данії і Швеції.Кваліфікація на Кубок світу-2019, 1 турУкраїна – Хорватія – 1:1Голи: Апанащенко, 75 (пен) – Руделич, 90+1 Вилучення: Цоняр (42, друге попередження) Україна: Самсон – Філенко, Бойченко (Калініна, 90+2), Дятел (Романенко, 68), Шматко, Андрущак, Овдійчук, Апанащенко (к), Василюк, Хіміч, КравецьСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!