iSport.ua,  17 листопада 2018, 20:00
0
177

Найрезультативнішою традиційно стала Аліна Ягупова. Нашій збірній залишився один поєдинок відбору на Євробаскет-2019.

Жіноча збірна України з баскетболу здобула розгромну перемогу над Болгарією у відборі на чемпіонат Європи-2019.

Українки спокійно почали гру, планомірно нарощуючи свою перевагу. Як результат, підопічні Горана Бошковича пішли на велику перерву з перевагою в 10 очок.

Прорив стався у третій четверті - гості виграли 10-хвилинний відрізок із рахунком 24:5 і остаточно зняли всі питання про переможця матчу.

У збірної України найрезультативнішою традиційно стала Аліна Ягупова - 26-річна уродженка Дніпра провела на майданчику майже 35 хвилин і набрала 32 очки (13 із 19 із гри, 10 із 13 з лінії штрафних).

В останньому матчі кваліфікації на чемпіонат Європи збірна України 21 листопада на виїзді зіграє з Іспанією.

Болгарія - Україна 60:86 (15:21, 15:19 5:24, 25:22)

Україна: Ягупова (35+6 передач +5 підбирань +4 перехоплення +1 блок-шот), Удоденко (14+5 підбирань +5 передач), Мосс (11+4 підбирання +4 перехоплення +3 передачі -4 втрати), Науменко (11+6 підбирань +3 передачі), Горобець (0) - старт, Білоцерківська (7+4 передачі), Уро-Нілі (4+6 підбирань), Радулович (3+5 підбирань), Римаренко (2), Ольховик ( 2), Самбурська (0).