У Музеї писанкового розпису відбулася презентація монографії «Поза контекстом: інтермедіальні стратегії літературної творчості українських художників-письменників міжвоєння».
У Музеї писанкового розпису відбулася пам`ятна академія, приурочена до першої річниці від дня смерті Блаженнішого Любомира Гузара, патріарха-предстоятеля Української Греко-Католицької Церкви.
Під такою назвою в Музеї писанкового розпису – філії Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського відкрито персональну виставку члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреата обласної премії імені Ярослава Лукавецького Марії Чулак.
\"Архітектура. Ідентифікація образу\" - під такою назвою в Музеї писанкового розпису відкрито персональну виставку графіки в класичній техніці друку естамп художника Андрія Крицуна.
Під такою назвою в Музеї писанкового розпису – філії Національного музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського відкрито персональну виставку живопису Романа Лучука з Косова.
У Музеї писанкового розпису в Міжнародний день музеїв виступив фольклорно-етнографічний колектив «Торговицькі вечорниці» (с. Торговиця Городенківського району) під керівництвом Івана Липчука.
У Музеї писанкового розпису відкрито персональну виставку цікавого й самобутнього митця з Тернополя Ростислава Крамара. Талановитий майстер представив писанки-дряпанки, витинанки й оригінальні жіночі прикраси.
У Музеї писанкового розпису – філії Національного музею народного мистецтва імені Й. Кобринського – відбулася творча зустріч з письменниками Оленою Рижко (м. Київ) та Сергієм Гридіним (м. Рівне), якою розпочали ІІ загальноміський фестиваль «Книга відкриває...
Під такою назвою в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й. Кобринського в рамках ХІ Всеукраїнського фольклорного фестивалю \"Писанка\" відбулася Міжнародна наукова конференція, присвячена 30-річчю Музею писанкового...
Як і три попередні, четверту монету-писанку для Музею писанкового розпису подарувала відома мисткиня жіночих прикрас з бісеру, дослідниця народного мистецтва Марія Рипан з Торонто (Канада).
Уже третя монета-писанка поповнила колекцію Музею писанкового розпису. Як і дві попередні, її для нашої збірки подарувала відома мисткиня жіночих прикрас з бісеру, авторка інструкцій і друкованих видань з бісероплетіння й дослідниця українського народного мистецтва Марія Рипан з Торонто (Канада), яку давно вже з Національним музеєм єднає багатолітня...
Писанка – геніальний витвір народного мистецтва, своєрідний код і духовний символ нашого народу, що пройшов крізь тисячоліття й зберігся як традиційний вид національного образотворчого мистецтва в Україні й серед українців, які живуть у різних країнах світу.
Група канадських і американських писанкарок уперше завітала в Україну, щоб глибше пізнати мистецькі народні традиції й звичаї нашого краю. Звісно, не оминули і наш музей, де зустрілися з відомим коломийським писанкарем Олегом Кіращуком, спільно з яким писали писанки, з великим зацікавленням і захопленням оглянути експозицію музею, а на згадку про відвідини подарували музеєві свої авторські...
У Львівському музеї історії релігії 18 жовтня, о 16 годині, відкривається нова виставка - «Вовківщина. Втрачене/врятоване. Історія крізь призму релігійного життя».